Українець Лунін допоміг "Реалу" здолати "Барселону" в Ель-Класико

У 9-му турі чемпіонату Іспанії з футболу український голкіпер Андрій Лунін зіграв за "Реал" у переможному матчі проти "Барселони"

Лунін вийшов у стартовому складі "Реалу" на гру з найпринциповішим суперником у Мадриді. Команда Карло Анчелотті повела у рахунку на 12-й хвилині, коли забив Карім Бензема. На 35-й хвилині Федеріко Вальверде збільшив перевагу господарів поля.

"Барселона" забила у відповідь на 83-й хвилині зусиллями Феррана Торреса. Однак Родріго у компенсований час реалізував у ворота каталонців пенальті та встановив підсумковий результат.

"Реал" переміг "Барселону" 3:1, набрав 25 очок та вийшов на перше місце в турнірній таблиці. Команда Хаві з 22 пунктами опустилися на другу позицію.