Малиновський гарматним ударом допоміг "Аталанті" здобути нічию у "трилері" з "Інтером"

Український футболіст "Аталанти" Руслан Малиновський забив за "Аталанту" гол у матчі 6-го туру чемпіонату Італії проти "Інтера"

Малиновський вийшов у стартовому складі "Аталанти" та забив ударом з-за меж штрафного майданчика на 30-й хвилині. Українець зрівняв рахунок у матчі - на 5-й хвилині міланців вивів вперед Лаутаро Мартінес.

На 39-й хвилині команду з Бергамо вперед вивів Рафаель Толой. Проте, на 71-й хвилині рахунок зрівняв Едін Джеко.

Матч завершився внічию 2:2. "Інтер" має 14 очок та займає третє місце. "Аталанта" з 11 пунктами - п'ята.