Українець Миколенко забив дебютний гол в чемпіонаті Англії

Український футболіст Віталій Миколенко забив свій перший гол за "Евертон" у матчі чемпіонату Англії проти "Лестера"

Миколенко вийшов у стартовому складі ліверпульців та на 6-й хвилині вивів їх вперед ударом з-за меж карного майданчика. Цей гол став першим для українця у складі "Евертона", до якого він перейшов у січні.

"Лестер" відігрався за 5 хвилин зусиллями Петсона Дака. Перемогу команді з Ліверпуля на 30-й хвилині приніс Мейсон Голгейт.

Миколенко по перерві отримав травму та був вимушений залишити поле на 66-й хвилині.

"Евертон" переграв "Лестер" з рахунком 2:1, набрав 35 очок, піднявся на 16-те місце та залишив "зону вильоту". "Іриски" мають матч з запасі та за три тури до фінішу змагань випереджають "Бернлі" (34 бали), "Лідс" (34), "Вотфорд" (22) та "Норвіч" (21).