Українські фігуристи зайняли 9 місце у першій частині командного турніру Олімпіади-2022

Українські фігуристи Олександра Назарова і Максим Нікітін зайняли 9 місце у танцях на льоду на командному турнірі Олімпіади-2022

Сьогодні десять країн змагались у трьох дисциплінах командного турніру - чоловіки, танці на льоду та спортивна пара. У танцях Україну представили Олександра Назарова та Максим Нікітін. Вони набрали 64.08 бали і посіли 9-е місце.

Також виступила спортивна пара - Артем Даренський та Софія Голіченко. Вони теж посіли 9 місце з 53,65 балами.

Україна достроково втратила шанси на вихід у фінал командного турніру з фігурного катання. Іван Шмуратко не зумів виступити у змаганнях серед чоловіків через COVID-19.

У турнірній таблиці командного турніру з фігурного катання Україна - дев'ята і має 4 очки. На п'ятому місці йде Італія - 18 очок. Між нами різниця в 14 балів, які вже не відіграти.

Друга частина командного турніру відбудеться в неділю, 6 лютого, початок о 3:30 за київським часом.