Українці здобули історичну медаль на ЧС з водних видів спорту

Олексій Середа та Софія Лискун здобули срібло чемпіонату світу в стрибках у воду з платформи 10 м

Українці отримали за свої стрибки 317,01 бала та поступилися лише Ю Дуан та Жень Цянь з Китаю, які набрали 341,16 бала.  Бронзу виграли американці Ділейні Шнелл та Карсон Тайлер -  315,90.

Медаль Середи та Лискун стала першою в історії для збірної України, яку вона здобула на чемпіонатах світу в цій дисципліні. Загалом це перша нагорода українських стрибунів на нинішньому чемпіонаті світу в Будапешті.

Загалом на ЧС в Угорщині збірна України вже здобула десять медалей. Михайло Романчук виграв бронзу в плаванні на 5 км у відкритій воді та на дистанції 800 м вільним стилем. Дві золоті та п'ять срібних медалей українки виграли у змаганнях з артистичного плавання.