В армії РФ активно вмовляють строковиків укладати контракти для війни проти України, - Генштаб ЗСУ

21 березня, 2023 вiвторок
19:00

Російська армія продовжує вживати заходів для поповнення живої сили і активно вмовляє строковиків підписувати контракти для участі у війні проти України

Зміст

Про це інформує Генштаб ЗСУ на фейсбуці.

"Російська федерація не відмовляється від загарбницької війни, не зважаючи  на численні жертви", - ідеться в повідомленні.

Так в одній з військових частин у Краснодарському краї строковиків заохочують до підписання контрактів. Тим, хто погоджується, прогнозують відрядження до України на серпень 2023 року.

Українські захисники упродовж доби уразили райони зосередження окупантів, склади боєприпасів і зенітно-ракетні комплекси

"Протягом доби Авіація Сил оборони завдала 5 ударів по районах зосередження загарбників", - зазначили в Генштабі.

Також підрозділи українських ракетних військ і артилерії за добу вразили ворожий склад боєприпасів, два зенітно-ракетних комплекси, радіолокаційну станцію та ще один важливий об'єкт противника.

Ворог упродовж доби завдав чотири ракетних та 24 авіаційних удари та продовжує вести наступальні дії на п'яти напрямках

За добу російська армія завдала чотири ракетних і 24 авіаційних удари. Також ворог здійснив понад 30 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Волинський, Поліський, Сіверський та Слобожанський напрямки: упродовж доби доби ворог здійснив обстріли районів населених пунктів Хрінівка і Михальчина Слобода Чернігівської області; Атинське, Іскрисківщина, Волфине, Павлівка та Попівка Сумської області; Басове, Козача Лопань, Стрілеча, Глибоке, Вовчанськ та Великий Бурлук на Харківщині.

Куп’янський та Лиманський напрямки: ворог здійснив артилерійські обстріли низки населених пунктів, а саме: Красне Перше, Дворічна, Куп’янськ, Крохмальне та Берестове Харківської області; Невське і Білогорівка - Луганської області, а також Торське, Спірне та Федорівка на Донеччині.

Також вів безрезультатні наступальні дії у районах Масютівка, Новоселівське, Білогорівка, Верхньокам’янське

Бахмутський напрямок: під обстріли потрапили населені пункти Васюківка, Міньківка, Оріхово-Василівка, Григорівка, Бахмут, Іванівське, Ступочки, Предтечине, Часів Яр, Курдюмівка, Озарянівка та Північне Донецької області.

Також ворог продовжує здійснювати наступальні дії і намагається захопити місто, але втрачає наступальний потенціал. Українські захисники продовжують відбивати численні атаки окупантів в районах населених пунктів Оріхово-Василівка, Григорівка та у північній частині Бахмута.

Авдіївський, Мар’їнський та Шахтарський напрямки: ворожих обстрілів зазнали райони населених пунктів Ласточкине, Бердичі, Авдіївка, Тоненьке, Георгіївка, Невельське, Красногорівка, Мар’їнка та Вугледар Донецької області.

Також противник здійснив безрезультатні наступальні дії в районах населених пунктів Новобахмутівка, Красногорівка, Авдіївка, Сєверне, Первомайське, Мар’їнка та Побєда.

Запорізький та Херсонський напрямки: під обстрілами опинилися населені пункти неподалік лінії зіткнення, зокрема: Новопіль Донецької області; Ольгівське, Малинівка, Червоне, Чарівне, Гуляйполе, Мала Токмачка, Новоданилівка і Новоандріївка Запорізької області, а також Антонівка та місто Херсон.

  • 21 березня у ЗСУ розповіли, що українській армії вдалося створити "сітку смерті" для російського вогневого ураження, а через зброю Заходу РФ не може вести контрбатарейну боротьбу
Теги:
Читайте також:
Київ
+20.1°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, неділя
7 червня
20:25
Оновлено
стартовий склад збірної України з футболу у Данії
Україна - Данія 1:2: товариський матч тих, хто не потрапив на Чемпіонат світу з футболу
20:25
Ексклюзив
Fire Point провела перше успішне випробування керованої ракети FP-7.X для протибалістичного перехоплювача FREYJA
Авіаексперт Романенко пояснив логіку створення української балістичної ракети FP-9
20:00
OPINION
Народжений у печерах. Справжня й удавана історія "короля сирів"
19:37
Інтерв’ю
Там, де увага людей: церква має бути присутня якнайбільше в мережі інтернету, - отець Ростислав Пендюк
19:32
Ексклюзив
Ірина Геращенко
Сканування пальців, талон виборця з фотографією: Геращенко розповіла про перебіг виборів у Вірменії
19:30
Інтерв’ю
Путін та Сі Цзіньпін
Росія, Китай, Північна Корея та Іран утворюють вісь диктатур, - професор Ендрю Міхта
18:55
Дмитро Лубінець
З 2014 року 8,5 млн українців виїхали за кордон, — омбудсмен
18:44
Володимир Зеленський
Зеленський прибув до Британії, де планується зустріч зі Стармером, Макроном і Мерцом
18:41
Латвія
Латвія передасть Україні партію автівок, конфіскованих у п’яних водіїв
18:35
Огляд
Українські рукописи
Загублена манжета, масове ураження і клан Кеннеді – 5 книг про те, як керувати увагою
18:27
Огляд
Новий прем’єр Румунії та уродженець Одещини Еуджен Томак формує уряд: якою буде політика щодо України
18:17
Ексклюзив
Балістична ракета FP-7
Українська балістика проходить випробування, але проблеми з масштабуванням залишаються, - авіаексперт Романенко
18:15
Ексклюзив
Путін фактично намагається переграти підсумки Холодної війни, - Міхта
17:55
ТЦК
В Україні зафіксовано вже 4 випадки смерті мобілізованих у приміщеннях ТЦК, - Лубінець
17:25
хмарна погода, хмари
Грози, град та вітер: якою буде погода у понеділок
17:06
Оновлено
Росія вдарила по ядерній інфраструктурі України: дрон частково зруйнував сховище відпрацьованого палива
Дрон РФ влучив у сховище відпрацьованого палива на Київщині, удар розслідують як воєнний злочин
17:00
OPINION
Системно відкидаючи можливість зустрічі із Зеленським, Путін сам загнав себе в кут
16:51
дамба
Катастрофа на Кубані: річка прорвала дамбу
16:10
У Грузії за запитом ФБР затримали росіянку за обхід санкцій на авіазапчастини
У Грузії за запитом ФБР затримали росіянку за обхід санкцій на авіазапчастини
16:00
Інтерв’ю
Ральф Гофф
Найближчими місяцями в України козирів стане більше, - експрацівник ЦРУ Гофф
15:46
Фільм "Пасхальний день"
"Пасхальний день" про офіцерів ТЦК став найкращим європейським фільмом на фестивалі у Кракові
15:14
москва, кремль
У Кремлі заявили, що між Україною і РФ збергіються "закриті контакти"
15:09
Ексклюзив
Благодійний забіг "Go to the Future-2026" у Києві зібрав близько 2000 учасників на підтримку ветеранів
Благодійний забіг "Go to the Future-2026" у Києві зібрав близько 2000 учасників на підтримку ветеранів
14:34
ССО уразили нафтобазу та морський термінал окупантів в Криму
За 200-250 км від фронту: ССО уразили нафтобазу та морський термінал окупантів в Криму
14:28
Прапор США
США планують використати заморожені активи Ірану на відновлення країн Перської затоки
14:00
OPINION
Російська влада обіцяє економістам лісоповал
14:00
випуск курсантів у ліцеї ім. Героїв Крут
136 майбутніх захисників України: у Львові відбувся особливий випуск Ліцею Героїв Крут
13:58
Україна НАТО
НАТО ледве відбило кібератаку за російським сценарієм, яку імітувала українська команда
13:22
Зеленський під час візиту до Швеції
"Перевищення захмарної наглості РФ". Зеленський заявив, що радіаційний фон після удару по сховищу у нормі
12:27
Франція
Військовий парад у Франції буде присвячений Україні, - Le Figaro
12:05
астероїд , космос
Наступного тижня поблизу Землі пролетить "потенційно небезпечний" астероїд
11:32
Оновлено
На фото: пожежа в районі окупованого населеного пункту Чистякове на Донеччині після удару Сил оборони України
Сили оборони вдарили по Чонгарі, нафтобазі в Криму і Зуївській ТЕС
11:01
OPINION
Як нам стати енергостійкою країною
10:13
Джо Байден
"Найбільш корумпований президент в історії": Байден розкритикував Трампа на партійному заході
10:00
Ексклюзив
росія проти НАТО
Співпраця Північної Європи, Балтії та Центральної Європи формує новий центр НАТО, - Міхта
09:56
На фото: важкий відновлювальний залізничний кран серії ЄДК-300 на залізничних коліях
Партизани "Атеш" провели диверсію на залізниці у Воронежі та знищили рідкісний відновлювальний кран
09:30
Оновлено
За добу на фронті відбулося 223 бої, Сили оборони ліквідували 1350 окупантів
09:15
Китай розгорнув морську операцію біля Тайваню у відповідь на японсько-філіппінські переговори
09:09
Ексклюзив
Віталій Портников
Путін вже не вміє тримати удар: Портников про реакцію кремлівського очільника на лист Зеленського
08:35
Оновлено
Атака РФ по Запоріжжю 07.06.2026
Дрони РФ атакували кілька регіонів України: загиблий у Запоріжжі, поранені у Херсоні та Одесі
Більше новин