"Ворскла" програла АІКу та вилетіла з Ліги конференцій

У другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій полтавська "Ворскла" програла шведському АІКу

Матч-відповідь АІК - "Ворскла" в рамках 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій проходив у Швеції на стадіоні "Френдз Арена". Зустріч закінчилась з рахунком 2:0 на користь шведів, тоді як тиждень тому полтавці виграли з рахунком 3:2.

Рахунок у зустрічі відкрив 19-річний Джо Мендес, який забив наприкінці першого тайму та вразив ворота "Ворскли".

За 90 хвилин гравці полтавського клубу не забили, то ж за сумою двох матчів була нічия, і командам довелось грати овертайм.

На 107-й хвилині арбітр помилково зарахував гол Акселя Бйорнстрема. Під час кутового Дмитро Різник відбив удар перед лінією воріт, але суддя вирішив, що м'яч був забитий.