"Ворскла" сенсаційно програла КуПСу і вилетіла з Ліги конференцій

У 2-му кваліфікаційному раунді Ліги конференцій полтавська "Ворскла" програла фінському КуПСу

Команда Юрія Максимова змагалась з фінським КуПС у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій. Перша зустріч закінчилась нічийним результатом 2:2.

Сьогоднішній матч склався для "Ворскли" гірше. Команда вийшла вперед на 48-й хвилині завдяки голу Олів'є Тіля. КуПС зреагував на пропущений м'яч миттєво і зрівняв рахунок.

Проте нічия на таблі тривала не довго. Олександр Скляр забив на 55-й хвилині і вивів "Ворсклу" вперед.

КуПС знову зумів зрівняти, цього разу це трапилось вже на останніх секундах матчу. Урхо Ніссіля перевів гру в овертайм. У додатковому часі фіни виявились сильнішими, на це вплинула червона картка, яку отримав захисник "Ворскли" Богдан Кушніренко.

Переможний гол забив Анікпено Удо, нігерієць відзначився на 111-й хвилині.

Переможець цієї пари в третьому раунді кваліфікації зіграє проти переможця зустрічі "Астана" - "Аріс", які свій другий матч розпочали о 21:30.