Ярмоленко допоміг "Вест Гему" перемогти "Рапід" в Лізі Європи

У 2-му турі групового етапу Ліги Європи лондонський "Вест Гем" переміг віденський "Рапід"

Матч закінчився перемогою "Вест Гема" з рахунком 2:0. Перший гол за лондонців забив Деклан Райс. На 29-й хвилині хавбек з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт.

"Вест Гем" подвоїв свою перевагу на останніх секундах матчу. На 94-й хвилині гол забив алжирець Мохамед Саїд Бенрахма.

Андрій Ярмоленко з'явився на полі з перших хвилин і був замінений лише на 76-й хвилині зустрічі. Українець доклав своїх зусиль для перемоги "Вест Гема".

У цій Лізі Європи "Вест Гем" грає у групі H з "Рапідом", загребським "Динамо" і "Генком". Після 2-х перемог лондонці очолили квартет. Слідом друге-третє місце ділять хорвати та бельгійці, у них по 3 бали. Остання позиція і 0 очок у австрійців.