Збірна України на останніх хвилинах врятувалась від поразки в товариському матчі проти Болгарії

У товариському матчі збірна України з футболу неочікувано зіграла внічию проти Болгарії

Матч закінчився внічию - 1:1. Україна пропустила першою, на 35-й хвилині зустрічі відзначився нападник Радослав Кірілов. Зрівняти рахунок вдалось лише на 80-й хвилині. Тарас Степаненко завдав шедевральний удар лівою ногою.

За свою історію національні команди, перед цим матчем, зустрічались п'ять разів. На рахунку України - три перемоги. Ще дві зустрічі завершились внічию.

Востаннє команди грали між собою у 2012 році. Тоді Україна перемогла Болгарію в Софії з рахунком 1:0.