Зінченко допоміг "Арсеналу" перемогти "Тоттенгем" у битві за лідерство в АПЛ

У 9-му турі чемпіонату Англії українець Олександр Зінченко допоміг "Арсеналу" перемогти "Тоттенгем" у лондонському дербі

Зінченко, який відновився від травми, вийшов у стартовому складі "Арсеналу" та відіграв 73 хвилини.

Його команда повела у рахунку на 20-й хвилині, коли забив Томас Партей. "Тоттенгем" забив у відповідь ще в першому таймі зусиллями Гарі Кейна.

Невдовзі після перерви "Арсенал" знову вивів вперед Габріель Жезус. На 62-й хвилині "Тоттенгем" залишився у меншості після вилучення Емерсона Рояла. "Гармаші" скористалися чисельною перевагою на 67-й хвилині - відзначився Граніт Джака.

"Арсенал" переміг "Тоттенгем" 3:1, набрав 21 очко та зберіг лідерство в турнірній таблиці. "Тоттенгем" має 17 балів та йде третім.