Зінченко вчетверте став чемпіоном Англії та не стримав сліз після нагородження

Український футболіст Олександр Зінченко вчетверте у кар'єрі став чемпіоном Англії у складі "Манчестер Сіті"

Відео святкування Зінченко виклав у Instagram.

У заключному турі чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" переміг "Астон Віллу" з рахунком 3:2, набрав 93 очки та на 1 пункт випередив "Ліверпуль". По ходу зустрічі команда Хосепа Гвардіоли поступалася 0:2, але зуміла досягти перемоги. Зінченко вийшов на заміну в другому таймі та на 78-й хвилині віддав результативну передачу на Родрі.

25-річний українець став чемпіоном Англії вчетверте у кар'єрі. У нинішньому сезоні АПЛ він зіграв 15 матчів та віддав 4 гольові передачі.

"Манчестер Сіті" виграв чемпіонат Англії увосьме.

Після нагородження Зінченко загорнув чемпіонський кубок в український прапор та не зміг стримати сліз.

Стежте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb