live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чому терористи проігнорували арешт Єфремова


фото: cxid.info.
Терористичні ЗМІ не помітили гучного арешту колишнього лідера Луганщини Олександра Єфремова, щоб не дати привода ГПУ вчергове зв’язати його з бойовиками

14 лютого, саме в День звільнення Луганська від німецько-фашистських загарбників, було заарештовано одного із найбільш одіозних українських політиків - колишнього головного "регіонала" та багаторічного "господаря" Луганщини Олександра Єфремова. Попри його більш ніж лояльне ставлення до "ЛНР", жоден терористичний сайт не освітив факт його затримання. Крім того, його арешт проігнорували і прес-служба Луганської обласної та міської ради, які все ще працюють на окупованих територіях, а також Луганська обласна організація партії регіонів.

Варто зазначити, що Олександра Єфремова неодноразово звинувачували у фінансуванні луганських бойовиків та організації терористичної "ЛНР" на Донбасі. Повідомлення про те, що ГПУ розслідує причетність Олександра Сергійовича до сепаратистів почали з'являтися ще в червні минулого року. А в середині січня 2015 року проти нього було відкрите провадження за цією статтею. Сам Єфремов протягом травня – червня 2014 року з трибуни Верховної виступав послідовним "захисником" луганських бойовиків. Він закликав владу припинити бойові дії та сісти за стіл переговорів з терористами.

Крім того, він практично визнав результати фейкового "референдуму", який бойовики проводили у травні. А згідно зі свідченнями затриманого СБУ колишнього мера Стаханова, так званий "референдум" "Луганської народної республіки" відбувся в місті за вказівкою Єфремова і тодішнього голови Луганської ОДА Володимира Пристюка.

Сьогодні на окупованих територіях безперешкодно працюють підприємства Олександра Сергійовича, зокрема, терористи "ЛНР" видали його заводу так звані ліцензії на ведення діяльності, а управлінські посади в "ЛНР" зайняли колишні чиновники, які б не змогли працювати в державних установах на Луганщині без його благословення. Заслуговує на увагу і той факт, що його похресник Родіон Мірошник став головним ідеологом "правлячої терористичної партії" – очолив "центральний виконавчий комітет" терористичної громадської організації "Мир Луганщини", головою якої є головний бойовик "ЛНР" Ігор Плотницький.

Слід зазначити, що підконтрольні йому луганські політики і посадовці раніше висловлювали своє обуреннязі значно менших приводів. Зокрема, після арешту депутата облради і за сумісництвом "заступника міністра" в "ЛНР" Павла Малиша та Валерія Філіппова, ректора Луганської державної академії культури і мистецтв, яка в повному складі перейшла під "юрисдикцію" "ЛНР", голова облради Валерій Голенко на офіційному сайті розродився гнівною тирадою на адресу луганського губернатора Москаля та президента Петра Порошенка. 

"Протягом кількох останніх днів вони затримали без будь-яких юридичних підстав двох моїх колег по обласній раді, Павла Малиша та Валерія Філіппова. Валерій Леонідович досі в полоні. Наполягаю: ніхто не має права особисто позбавляти волі іншої людини. Вимагаю звільнити мого колегу, голову постійної комісії облради з питань освіти, науки, культури, молоді та спорту, творця і ректора Луганської державної академії культури і мистецтв Валерія Філіппова!", - обурювався тоді Голенко.

Багато галасу здійнялося і під час тимчасової затримки мера Луганська Сергія Кравченка. Таким чином можна констатувати, що так званий луганський "істеблішмент",  який і досі залишається на окупованих територіях, не міг не помітити посадки свого "благодєтєля". Тож мовчання терористів та його колишніх підлеглих може означати лише одне – ігноруючи його арешт, вони намагаються дистанціюватися від Єфремова, щоб не посилювати його і без того безнадійне становище і не давати зайвих приводів для висунення йому нових звинувачень в пособництві тероризму на Донбасі.

Читайте також: Чи почнеться з посадки Єфремова український "Нюрнберг" над регіоналами

 

новини партнерів

3 липня, 2020 п'ятниця

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати