Усик відмовився від усіх чемпіонських титулів
Український боксер Олександр Усик оголосив, що залишає всі чемпіонські пояси у надважкій вазі вакантними, але зі спортом не прощається
Про це він повідомив у Instagram.
Усик пояснив своє рішення бажанням дати дорогу суперникам, які чекають на титули.
"Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували", — сказав він.
Боксер також подякував усім організаціям за співпрацю та наголосив, що ставиться до них з повагою.
Водночас Усик наголосив, що це свідоме рішення, яке відкриє нові можливості, а не завершення кар'єри. Він анонсував "last dance" — не уточнивши деталей.
"Я залишаю пояси, але не йду зі спорту. Це не кінець історії. Продовження попереду. Слава Богу за все! Слава Україні!" — додав він.
У травні 2026 року Усик нокаутував нідерландця Ріко Верховена в Єгипті та захистив пояси WBC, WBA, IBF і The Ring у надважкій вазі — 25-та перемога в кар'єрі без жодної поразки.
- Актуальне
- Важливе