live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Віталій Портников: щирість Медведчука - це подарунок


фото: 112.ua
Якби у Медведчука не було цих щирих переконань у штучності самої української державності, то було б набагато важче протистояти йому і таким як він у їх спробах перетворити нас на провінцію РФ

Останнє телевізійне інтерв'ю Віктора Медведчука знову створило впевненість, що його висловлювання - це така технологія. Що Медведчук афішує свої проросійські погляди для того, щоб когось спровокувати, комусь допомогти у президентській кампанії, кого-то відвернути від реальних проблем ... Ну не може ж він так думати насправді!

І в цьому сприйнятті світогляду Медведчука (або Новинського, або Путіна, або Медведєва, або Януковича, або Азарова) - наша найбільша помилка. Ми впевнені, що Медведчук - це технологія, а він вважає, що технологія - це ми.

Тому коли Медведчуку чергового разу нагадують його висловлювання про те, що Ющенко ніколи не стане президентом України, він навряд чи сумнівається у вірності того свого прогнозу. Адже він був упевнений, що Ющенко не може розраховувати на підтримку більшості виборців, та й адміністративний ресурс у влади був більшим. А потім втрутилася технологія американського держдепартаменту - і все пропало.

Той самий держдепартамент 2014 року завадив Україні повернутися до союзу з Росією, за який агітував Медведчук. Ми сміялися, коли бачили в метрополітені його антиєвропейську агітацію, але в результаті Янукович відмовився підписувати угоду про асоціацію. І ось знову - держдеп, Майдан і тимчасова поразка "справжніх" українців.

А в тому, що Медведчук вважає себе "справжнім" українцем, я чомусь не сумніваюся. Просто для нього українці - це версія росіян. Як і для Путіна. Можливо, для Путіна це - погіршена версія, а для Медведчука - поліпшена, але в головному-то вони збігаються! І можуть бути впевнені, що більшість мешканців Малоросії-Новоросії сплять і бачать, як повернутися до "рідної гавані". Ось тільки держдеп і місцеві пристосуванці не дають. Але скоро Кремль їх обіграє і Україна Медведчука стане щасливою провінцією великої імперії. Як Білорусь Лукашенка і навіть краще.

Я вам більше скажу: якби у Медведчука не було цих щирих переконань у штучності самої української державності і нашого прагнення стати частиною цивілізованого світу, якщо б він був циніком і пристосуванцем, здатним приховувати свої переконання до відповідного моменту, Україна з її слабкістю державних інститутів і схильністю великої частини населення і політичної еліти до колаборації давно вже програла б, давно вже стала б провінцією Кремля.

Те що Медведчук (або Новинський, або Путін, або Медведєв, або Янукович, або Азаров) щирі в своїх переконаннях або помилках - це справжній подарунок всім нам, патріотам і прихильникам Української держави.

Іноді мені здається, що це взагалі єдине, що може дозволити Україні відбутися як державі.

новини партнерів

‡агрузка...

21 жовтня, 2019 понеділок

21 жовтня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати