live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Віталій Портников: Деокупація залежить від краху Росії


фото: ryuo-pmr
Глава так званої Придністровської Молдавської республіки Вадим Красносельський повідомив про відкриття у Москві "представництва глави Придністров'я"

По суті, мова йде про відкриття представництва за зразком "представництв ДНР", які Москва намагається зараз відкривати по всій Європі. Тільки от у самій Росії такі "представництва" вигаданих у Кремлі "республік" можуть з'явитися тільки за погодженням з російським керівництвом або ж за його прямою вказівкою.

І тут найцікавіше, коли саме російським маріонеткам, які імітують керівництво окупованої території, наказали відкрити «представництво» у Москві. Воно з'явиться буквально за кілька тижнів до парламентських виборів в Молдові, на яких партія проросійського президента країни Ігоря Додона може домогтися значних успіхів. Рішення про відкриття "представництва ПМР" в Москві - просте і зрозуміле послання усім молдаванам: голосуй - не голосуй, а все одно Придністров'я залишиться окупованим.

Але це також сигнал всім тим українцям - і політикам, і виборцям - хто як і раніше намагається переконати нас, що деокупація Донбасу і Криму залежить від результатів нашого з вами голосування, а не від кардинальних змін у Росії. Що варто нам тільки проголосувати за когось "правильного", того, хто "вміє домовлятися", як Путін відразу прибере свої війська і найманців з окупованих територій. Не прибере!

А щоб аналогія була повною, главою нового представництва вирішили призначити Олександра Карамана, колишнього "віце-президента ПМР", відрядженого 2014 року до Донбасу, де він обіймав посади «віце-прем'єра» і "міністра закордонних справ ДНР". І я думаю, ні для кого не повинно бути нічого дивного в тому, що функціонер однієї фейкової "держави" займав високі посади в іншій.

Тому що Придністров'я і Донбас - це практично одне і те ж. І процес їхньої деокупації залежить виключно від Росії.

Від краху Росії.

новини партнерів

13 листопада, 2019 середа

12 листопада, 2019 вівторок

13 листопада, 2019 середа

12 листопада, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати