live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рік Білого Пацюка - рік чистого листа: зустрінь 2020-й правильно!

Викинути мотлох з помешкання і голови, зібрати велику компанію і вдягнутися в біле і пастельне. Як зустріти новий рік, щоб бути в гармонії з тотемом року

Новий рік - це насамперед веселе свято, яке ми чекаємо цілий рік, щоб зустрітися в гарній компанії, можливо, з людьми, з якими давно бачилися, з родиною, з найближчими. Отож зустріти свято бажано весело і гарно, бо, як мовиться, "як новий рік зустрінеш…". А вже способи, методи і плани свята -  це вже хто на що спроможеться. Календарі, гороскопи, ворожіння - це також частина новорічних веселощів, певного роду ігри, бо, як казали бабці: "Колись не було тих календарів, і здорові росли…".

Колись також були ігри, вірування і традиції, і ми їх намагаємося дотримуватися, осучаснювати, примножувати, бо це - наше рідне, неодноразово підкріплене досвідом та історією.

Але ми все більше інтегруємося у світ, знайомимося з культурою світу і дещо гарне вибираємо звідти й для себе. Дотримання канонів східного календаря у нас певною мірою умовне, та все ж цікаве. І нехай ми це також сприйматимемо як елемент гри, а чому б і ні? Свято ж! Втім, все наше життя - гра, та й у кожній грі, як і в кожному жарті, є частка правди.

null

Отож що віщує, що доброго дарує нам Східний календар на новий рік? 2020 рік знаменний уже своїми числами: дві двадцятки – це вже щасливий збіг! 

Насамперед слід знати головне: астрологи передбачають успіх у всіх справах, стартапах і починаннях, бо Пацюк (він же Щур, він же Миша, він же Криска) – на Сході вважається символом добробуту, доброчесності, порядності, економності, працьовитості та багатства.

На Сході люблять пацюків за їх природний магнетизм, за кумедність і за - о так! - красу. Там не тікають від них з галасом, як це умудряємося робити ми, бо трошки по-іншому сприймають цю цікаву пухкеньку істоту. У Китаї взагалі Пацюка вважають національним героєм, адже саме він, за легендами, колись вперше приніс голодним китайцям рис. У Японії пацюк символізує щастя. В Індії щур асоціюється з тим Щуром, який везе бога Ганешу - бога знань і мудрості. У багатьох країнах пацюк - символ багатства.

 

 Люди - чарівні Пацюки

Якщо ви народилися в якийсь із цих років:
...1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020...
то ви - Пацюк, і це чудово! Бо народжені в рік Пацюка -  люди з природним магнетизмом. Вони вміють приваблювати, зачаровувати, дуже товариські, проникливі, інтуїтивні, економні, веселі і мудрі. Прагнуть до успіху в соціумі, до матеріального добробуту.

Осінні та зимові Пацюки схильні до накопичення. Весняні та літні - більш легковажні, не такі економні, трохи навіть мають щось від дармоїдства, але вони вміють вчасно схаменутися і взяти себе в руки.

  Листівка Лариси Лукаш 

Що віщує Рік Білого Пацюка

У східному календарі рік Щура відкриває новий 12-річний цикл. Пацюк як тотем білий, отож наступного року переважатимуть чисті й світлі думки та помисли. Працьовиті, невсидющі, всюдисущі пацюки задають темп новому року: рух, досягання, долання перешкод, а відтак - успіхи і досягнення. Астрологи пишуть, що добре цього року брати шлюб (незважаючи на те, що рік буде високосним), бо білий рік - це початок гарного, а також робити кроки в кар'єрі, головне - зважитися!

Ольга Соломка, психолог, таролог, арт-магиня і наша, можна так сказати в ці чарівні новорічні свята, чарівниця радить робити власні проекції на рік, а не особливо перейматися тим, що пишеться відразу для всіх. Треба знати себе, знати те, що ви хочете для себе і від себе в наступному році, і знати якості та властивості символа року - Пацюка. І птиця удачі обов'язково усміхнеться!  

"Якщо хочете розбратися з символами року за східним календарем, то дивіться на мишу і проектуйте її якості на рік. Мишка, або ж щур - істота маленька, швидка, розумна, запаслива. От і нам цього року варто бути ощадливими, хитрими, обережними і не світитися занадто, бути більше в тіні, добре аналізувати, розраховувати усі чинники перед тим, як на щось зважуватись. Ну і не тринькати гроші, а обов'язково робити запаси, вона має точно знати, що у неї є на що жити за будь-яких умов", - каже Ольга Соломка. 

null

Ольга Соломка

Як зустріти Рік Пацюка 2020?

Це знає кожен, але, як і будь-які знання, і ці бажано систематизувати, щоб,нічого не пропустити. Отож:

1. По можливості навести лад у будинку, бо пацюки - охайні, люблять чистоту і порядок, у дечому навіть педантичні. А надто -  білі пацюки, що й логічно. Як не хочеться, та все ж треба помити вікна і підлогу: і собі приємно, і гостям, а головне - символу року.

2. Такий же лад слід навести в документах, робочих паперах, а жінкам - у сумках. Знову жінкам більше роботи!

3. Ялинці - бути! Тобто все-таки треба прикрашати ялинку, якщо постало питання: прикрашати чи не прикрашати. Але вона має бути стриманою, ошатною, без хаотичного набору прикрас і кольорів, прикраси краще вибирати однотонні, якщо вдається, то білих, золотистих і срібних відтінків. 

Листівка Лариси Лукаш

 4. Миші люблять збиратися цілими кублами, отже гарна весела компанія на свято - саме те! Мишам це сподобається, а відтак весь рік для ви будете душею компанії.

5. Не сидіть на місці! Де ви бачили, щоб миші сиділи? Якщо не вирушили в подорож чи мандрівку, у вашому місті чи селі точно є місця, де можна прогулятися веселою гамірною новорічною компанією і додому повернутися у чудовому настрої. Ну ви зрозуміли - подбайте про свій настрій на рік у новорічну ніч!

Новорічний стіл постарайтеся накрити щедро!

Підійде все, на що багата ваша фантазія, можливості, але не забувайте про те, що люблять криски: сири в нарізках, вироби із сиру, смаколики із додаванням сиру; горішки і все, куди входять горішки; насіння; вітається страви з рису, пшениці - експериментуйте! Скатертина краще біла, як і посуд, а підсвічники - металеві. Східні календарі кажуть, що момент накривання новорічного столу цьогоріч особливо важливий.

Читайте також: Рататуй про штолен і велетенську індичку від кордон-блю: здивуй гостей на Новий рік стравами з усього світу!

Подарунки на Новий рік - інвестиція в родинний затишок

Щодо подарунків, то вони мають бути простими і практичними. Щур - тварина практична, тому й полюбляє відповідні подарунки: щось для дому (навіть якась дрібничка, але необхідна, про яку часто й забуваєш, дуже потішить того, кому адресований такий подарунок), для всієї родини, словом - для родинного затишку. Це може бути посуд, цікаві сучасні кухонні девайси: соломки для коктейлів і  ручних ступок до блендерів, кухонних комбайнів тощо. Чудово сприйматимуться смачні гостинці: миші - ще ті любителі погризти!

У чому зустрічати Рік Білого Щура 2020? 

 Відповідь очевидна: в тому, у чому ви почуватиметеся найкраще у це чудове свято!  Відтак  - вам і вибирати, виходячи насамперед з власних бажань. А щодо порад, то вони знову ж таки пов'язані зі східним гороскопом - щоб сподобатися Білому Металевому Щуру. Колір Щура - білий, його стихія - метал, отож і одяг, і аксесуари бажано підбирати, враховуючи це. 

Листівка Лариси Лукаш

Астрологи рекомендують не захоплюватися цього разу яскравими барвами ні в гардеробі, ні в макіяжі. Пишуть, що ми всі чудово виглядатимемо в одязі білого кольору, а також у кольорах світлих відтінків, пастельних тонів: молочний, кремовий, бежевий, сірий, світло-жовтий, сіро-коричневий, сріблястий, попелястий, пісочний.  До того ж подобатимемося і господарю року Пацюку, а це важливо! Якщо хочеться яскравості - додайте її прикрасами, аксесуарами: блискітки, пайєтки, тканини з люрексом, але не перестарайтеся. Помірність, делікатність, проста ошатність, вона ж довершеність цьогорічного святкування - має відчуватися у всьому. 

Ваш образ на головній вечірці року залежить і від місця вечірки: якщо ви вдома, у колі родини, добре буде почуватися в м'якому приємному на дотик светрику чи сукні світлих тонів, якщо в гостях чи на великій вечірці - коктельна сукня чи костюм.

Чорний колір також у тренді, стверджують астрологи: якщо вам личить - одягайте щось і чорне. Образ  має бути продуманим, досить строгим, тому чорне може чудово допомогти в цьому. Сюди ж підійде маленька яскрава деталь. Цьогоріч логічно обирати срібні чи металеві прикраси.

При створенні картини власного світу, при проектуванні власного року вельми корисно забути про упередження, стереотипи  і сконцентруватися на позитивних моментах, скориставшись у тому числі й китайською прагматичністю. Усього має бути в міру і все має бути пропущене крізь власне серце і власний розум. 

Білий колір тотема року - Пацюка - приємний і ніжний колір, колір чистого листа. Так нечасто буває, щоб з нового року почати з чистого листа. Тому все, про що мріялося і мріється, можна і треба починати! Займайтесь доброчинністю, беріть шлюб, вступайте на навчання, робіть кар'єру, вчіть мови, пишіть книги, подорожуйте, головне - рух! Нехай новий рік буде білим і пухнастим, як його тотем! Веселих свят бажає вам Еспресо.TV!

новини партнерів

21 жовтня, 2020 середа

21 жовтня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати