live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Віталій Портников: Спільна інспекція - це пастка


фото: reuters
З кожним днем ​​стає все більш очевидним, навіщо Володимир Путін пішов на встановлення довготривалого перемир'я на Донбасі

На відміну від українського президента Володимира Зеленського, який просто не вміє грати в довгу і не хоче мислити стратегічно, кремлівський правитель - майстер довготривалих спецоперацій.  Тим більше, що вже шостий рік вся машина російських спецслужб працює на знищення України. Некомпетентність Зеленського і інфантилізм його прихильників повинні допомогти Путіну в цьому знищенні.  Це теж його інструмент.

Путін чудово розумів, що Володимир Зеленський буде триматися за це перемир'я щосили. Тому що ніяких інших досягнень у українського президента просто немає. Українська економіка рухається до краху, з епідеміологічною ситуацією влада не справляється, соціальні проблеми наростають, війну закінчити не вдається, вплив олігархів і кримінальних угруповань збільшується з кожним днем, а рейтинг президента і його віртуальної партії падає.  Україна все ближче і ближче до закономірного, зумовленого обранням  Володимира Зеленського президентом державного краху. А що в цій ситуації Зеленському пред'явити українцям?  Тим більше перед місцевими виборами, за результатами яких пов'язані з владою олігархи прагнуть встановити контроль над фінансовими потоками в наших містах і селах, остаточно перетворити країну на набір феодальних маєтків, завершити тріумфом зловісний план, який почав здійснюватися у 2019-му році за безпосередньої участі більшості  українських виборців?  Адже ці виборці знову повинні зіграти роль статистів, знову допомогти олігархам збагатитися, знову позбавити життєвих перспектив себе і своїх дітей.  Але обдурити їх все важче.  Ось і залишається перемир'я.

І як тільки Путін став його порушувати, Зеленський одразу ж захвилювався. І став докладати зусиль, цілком прогнозованих, для того, щоб перемир'я продовжилося. Не відреагував належним чином на загибель українського воїна, заявив у відповідь на пряме запитання про цю загибель, що відповідає не за одну людину а за всіх українських громадян - неприпустиме блюзнірство верховного головнокомандувача, який відповідає за кожного. А тепер ще й погодився на спільну інспекцію українських позицій з представниками маріонеткової влади Донбасу.  Без участі Росії.

Згода Зеленського на цю інспекцію вирішує для Кремля одразу кілька завдань. Вона яскраво демонструє, що Путін має справу з недосвідченою імпульсивною людиною, яка і далі буде потрапляти до кремлівських пасток.  Вона наближає на крок можливість прямих переговорів Києва з маріонетковою владою Донбасу, до яких Кремль прагне з 2014 року.  І вона збільшує прірву між українською владою і українськими патріотами.  А значить, збільшує небезпеку дестабілізації України і полегшує Москві окупацію нових територій на південному сході нашої країни.

Путін може тріумфувати. І Зеленський, і Лукашенко виявилися у нього на короткій прив'язі. Один пов'язаний перемир'ям, інший - протестами після фальсифікації виборів.  І тим, і іншим можна маніпулювати.

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати