Віталій Портников: Кремлю всюди ввижається ЦРУ


фото: gettyimages
Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков звинуватив опозиціонера Олексія Навального у роботі на ЦРУ і постійних контактах з офіцерами Центрального розвідувального управління США, які нібито керують усіма діями відомого активіста

Пєсков зробив цю заяву після того, як Навальний у інтерв'ю журналу “Шпігель” звинуватив російського президента Володимира Путіна у особистій причетності до його отруєння.

Звинувачення Пєскова тільки на перший погляд виглядає пропагандистським трюком, який покликаний відволікти увагу росіян і міжнародної громадськості від звинувачень Навального. Насправді, мова йде не лише про відволікання уваги. Представники російської політичної еліти, всі ці високопоставлені шахраї і казнокради, дійсно вірять, що ведуть нерівну боротьбу з ЦРУ і зобов'язані у цій війні перемогти. Зрозуміло, не заради своїх накрадених капіталів. Ні, все - заради Росії, яку задумали знищити у Ленглі.

Все це - відзеркалення давньої радянської свідомості. У радянській номенклатурної школі Путін і його соратники були трієчниками, вони нічого не могли добитися через свою сірість і некомпетентність.  Але коли ці трієчники після краху Радянського Союзу дорвалися до влади, вони зберегли всі стереотипи тих, кому наслідували і на кого рівнялися. Путін - всього лише бліда копія якогось там Андропова, не більше того. І він намагається мислити так, як на його місці мислив би колишній глава КДБ і генеральний секретар ЦК КПРС. А Пєсков засвоїв цей стиль мислення Путіна. Адже він працює не на Росію, а персонально на її правителя. Тому якщо Путін вважає, що всюди ЦРУ, то і Пєсков так буде вважати.

Саме тому у дні Майдану 2013 року - 2014 го років російським керівникам всюди бачилися “печеньки Держдепу” і вони свято вірили, що протестами керують прямо зі штаб-квартири ЦРУ. Саме тому підступними діями американських розвідників пояснюються будь-які спроби росіян і жителів інших країн позбутися обридлих їм режимів. Болотна площа? ЦРУ. Арабська весна? ЦРУ. Хабаровськ?  ЦРУ. Майдани?  ЦРУ. Білоруські протести? ЦРУ. Навальний? ЦРУ.  І нічого більше.

Саме тому російський режим ніколи не піде на діалог з власним народом у разі повстання проти путінської влади. Росію очікує кривава революція, яка може обернутися крахом держави і її  розпадом, локальними війнами і тисячами біженців у сусідніх країнах. Нам потрібно до цього готуватися вже сьогодні.

новини партнерів

24 лютого, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати