Асист Яремчука допоміг "Бенфіці" перемогти ПСВ у Лізі чемпіонів

У першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів "Бенфіка" перемогла ПСВ

Український нападник Роман Яремчук розпочав матч з перших хвилин і безпосередньо взяв участь у моменті, коли "Бенфіка" забивала вперше. На 10-й хвилині українець віддав передачу на Рафу Сілву, а той відкрив рахунок у матчі - Яремчук записав на себе асист.

Наприкінці першого тайму Юліан Вайгль подвоїв перевагу португальців. ПСВ зумів відіграти один м'яч на 51-й хвилині. Забив Гакпо, але це був останній гол у сьогоднішній зустрічі - 2:1 - перемога "Бенфіки". Матч-відповідь відбудеться 24 серпня.

Для Романа Яремчука матч проти ПСВ став третім у футболці "Бенфіки". На рахунку українця 1 гол і 3 асисти у стартових матчах за португальський клуб.