"Аталанта" Малиновського програла "Вільярреалу" та вилетіла з Ліги чемпіонів

У перенесеному матчі 6-го туру Ліги чемпіонів італійська "Аталанта" програла іспанському "Вільярреалу"

Матч, який проходив в італійському Бергамо, повинен був відбутись вчора, 8 грудня, але через снігопади був перенесений на сьогодні.

"Вільярреал" забезпечив себе комфортною перевагою ще на старті першого тайму, коли забив Арно Груневелд. Перевагу іспанці подвоїли на 42-й хвилині після голу Етьєнна Капу.

У другому таймі тренер "Аталанти" Джан-П'єро Гасперіні випустив на поле українця Руслана Малиновського і гра італійців покращилась, але на жаль вони пропустили втретє, знову забив Груневелд.

Руслан Малиновський скоротив відставання "Аталанти" на 71-й хвилині після чого вони забили ще раз. Але сил для третього м'яча не вистачило. Поразка - 2:3.

"Аталанта" посіла в групі F третє місце і зіграє в Лізі Європи. "Вільярреал" та "Манчестер Юнайтед" вийшли в 1/8 фіналу ЛЧ. Для "Янг Бойза" єврокубковий сезон завершений.