Марокко сенсаційно перемогло Іспанію та вийшло до чвертьфіналу ЧС-2022

У вівторок 6 грудня у 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу збірна Марокко несподівано перемогла у серії післяматчевих пенальті Іспанію

У Досі команди не змогли забити в основний час та продовжили з'ясовувати стосунки в овертаймі. Там також глядачі не побачили голів, тож переможець визначався у серії післяматчевих одинадцятиметрових.

Пенальті краще пробила збірна Марокко, яка реалізувала три одинадцятиметрових. Іспанці не забили жодного пенальті - Пабло Сарабія влучив у штангу, а удари Карлоса Солера та Серхіо Бускетса відбив голкіпер Марокко - Боно.

Марокканці у чвертьфіналі 10 грудня зустрінуться з командою, яка виявиться сильнішою у парі Португалія - Швейцарія. Вони розпочнуть гру 1/8 фіналу сьогодні  21:00.