"Десна" на останніх хвилинах вирвала перемогу над "Інгульцем" та очолила таблицю УПЛ

У заключному матчі 3-го туру УПЛ чернігівська "Десна" перемогла "Інгулець" з смт Петрове

Матч завершився перемогою "Десни" з рахунком 2:0. Чернігівський клуб зумів вийти вперед лише на 86-й хвилині матчу. Гол забив Денис Безбородько, форвард відзначився після передачі Владислав Калитвинцева.

"Десна" подвоїла перевагу на 91-й хвилині. Цього разу знову забив Безбородько.

Після перемоги над "Інгульцем" "Десна" одноосібно очолила турнірну таблицю УПЛ. Після третього туру в чернігівців 9 очок. Команда забила 7 голів, а пропустила лише один.

"Інгулець" розташувався на останньому місці, в них 0 очок і 9 пропущених м'ячів.