"Дніпро-1" поступився чеській "Славії" у першому матчі кваліфікації Ліги Європи

СК "Дніпро-1" програв празькій "Славії" у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи

Дніпряни зустрілися з чеською "Славією". Матч відбувся на "Еден Арені" в Празі та закінчився поразкою українців з рахунком 0:3..

Команда Кучера пропустила вже двічі у першому таймі. І двічі від Шранца: на початку першого тайму  та наприкінці. І до того ж у другому таймі один гол пражан був скасований через офсайд.

Здавалося, що трохи простіше стало дніпрянам через вилучення захисника господарів Огбу, але пражани все одно доробили свою справу. На 80-й хвилині Валлем після навісу другим темпом таки заштовхав 3-й м'яч у ворота "Дніпра-1".

Матч-відповідь відбудеться 17 серпня.У фіналі кваліфікації "Дніпро-1" в разі виграшу від "Славії" зіграє проти ще одного клубу з України, луганської "Зорі", яка на цьому етапі лише розпочне виступи у єврокубках.

Відзначимо, що "Славія" – чинний віцечемпіон Чехії. Празький колектив лише за додатковими показниками поступився титулом іншій команді з чеської столиці – "Спарті".

Ліга Європи

3-й кваліфікаційний раунд

10 серпня

"Славія" (Чехія) - "Дніпро-1" (Україна) 3:0

Голи: Шранц, 5, 37, Валлем, 81

"Дніпро-1": Кінарейкін, Кравець, Сарапій, Адамюк (Білл, 81), Сваток (Пасіч, 46), Третьяков (Лєднєв, 12), Бабенко (Піхальонок, 61), Бланко, Рубчинський, Гуцуляк, Філіппов (Ківінда, 81).

Як виступають у єврокубках  "Шахтар", "Динамо" та "Зоря"

Україну на груповому раунді Ліги чемпіонів 2023/24 представлятиме "Шахтар". "Дніпро-1" не зміг подолати кваліфікацію турніру та на другому відбірковому раунді поступився грецькому "Панатінаїкосу" - 1:3, 2:2

Ще один представник України - "Динамо" - виступить у Лізі конференцій. На третьому кваліфікаційному раунді кияни 10 та 17 серпня зіграють з грецьким "Арісом".