"Дніпро-1" вдев'ятьох програв "Десні", яка очолила таблицю УПЛ

У матчі 4-го туру УПЛ чернігівська "Десна" перемогла "Дніпро-1"

Матч закінчився з рахунком 2:1. Денис Безбородько вивів "Десну" вперед на 30-й хвилині. Чернігівці володіли ситуацією на полі протягом всього матчу, а в другому таймі взагалі грали в одинадцятьох проти "Дніпра-1", який залишився вдев'ятьох. Червоні картки отримали Ді Франко та Пихальонок.

Проте, навіть вдев'ятьох дніпряни зуміли зрівняти. Артем Довбик забив на 78-й хвилині. Декількох хвилин не вистачило, щоб заробити один бал, зіграти внічию. Тарас Завійський приніс "Десні" свою перемогу, голом на 86-й хвилині.

Для "Дніпра-1" це перша поразка у цьому сезоні УПЛ, вони займають 5 місце в таблиці. "Десна" здобула 4 перемоги у 4 матчах та очолює турнірну таблицю.