Франція перемогла Польщу та вийшла до чвертьфіналу ЧС-2022

4 грудня у першому раунді плей-офф чемпіону світу-2022 з футболу збірна Франції перемогла Польщу

У Досі збірну Франції на 44-й хвилині вивів вперед Олів'є Жиру. Для нього цей гол став 52-м за національну команду та дозволив відібрати звання найкращого бомбардира в історії французів у Тьєррі Анрі.

На 74-й хвилині Кіліан Мбаппе збільшив перевагу чинних чемпіонів світу. У компенсований час він зробив дубль та довів рахунок до розгромного.

Польща забила гол престижу на 90+9 хвилині, коли Роберт Левандовські реалізував пенальті.

Збірна Франції перемогла команду Польщі з рахунком 3:1.

10 грудня у чвертьфіналі Франція зустрінеться з переможцем пари Англія - Сенегал, які свою гру 1/8 фіналу розпочнуть сьогодні о 21:00.