Гол Мудрика приніс "Шахтарю" нічию у матчі з "Селтіком" в ЛЧ

Сьогодні, 14 вересня, донецький "Шахтар" зіграв унічию проти шотландського "Селтіка" у другому турі Ліги чемпіонів

Матч, який проходив у Варшаві, закінчився з рахунком 1:1. "Шахтар" пропустив першим - півзахисник Артем Бондаренко зрикошетив м'яч у власні ворота на 10-й хвилині.

Українці зуміли реабілітуватись на 29-й хвилині. Георгій Судаков віддав фантастичну розрізну передачу вздовж оборони "Селтіка", м'яч отримав Михайло Мудрик. Лідер "Шахтаря" зумів переграти Джо Харта та зробив рахунок 1:1.

Суперниками "Шахтаря" по групі F є "Лейпциг", а також мадридський "Реал" та "Селтік", які у 1-му турі зіграли 3:0 на користь іспанців. Українці тиждень тому переграли німців 4:1.

"Реал" і "Лейпциг" свій матч 2-го туру зіграють о 22:00