Китайські фігуристи побили світовий рекорд росіян на Олімпіаді-2022

​​​​​​​Китайські фігуристи Вензінг Суй та Конг Хан встановили новий світовий рекорд у змаганнях спортивних пар на Олімпіаді-2022

Китайські фігуристи Венжінг Суй та Конг Хан після короткої програми спортивних пар у командному турнірі Олімпіади набрали 82,83 бала. Такий результат допоміг спортивній парі побити світовий рекорд, який належав росіянам Анастасії Мішиній та Олександру Галлямову (82,36).

У короткій програмі спортивних пар український дует Артем Даренський та Софія Голіченко посіли 9 місце з 53,65 балами.

Україна достроково втратила шанси на вихід у фінал командного турніру з фігурного катання. Іван Шмуратко не зумів виступити у змаганнях серед чоловіків через COVID-19.

У турнірній таблиці командного турніру з фігурного катання Україна - дев'ята і має 4 очки. На п'ятому місці йде Італія - 18 очок. Між нами різниця в 14 балів, які вже не відіграти.

Відкриття Олімпіади-2022 пройде сьогодні. Початок о 13:55 за київським часом.