OPINION

Кому й навіщо знадобився Дубінський?

Юрій Богданов
30 березня, 2023 четвер
14:07

Це чергове загострення від людей Коломойського щодо роботи НБУ як інституції

Пару тижнів тому я писав про те, що пан Дубінський активізувався. Що він знову виліз на плюсах. Після того, як він виліз на плюсах він і проплачені "ЛСД" влаштували доволі недолугу кампанію проти НБУ і — як я розумію — Пишного. 

Це та сама історія, коли депутат від групи "За Майбутнє" і (Палиця — Коломойський) запаркував свій Ролс-Ройс біля НБУ. А далі Дубінський та кілька "блогерів і журналістів" написали, що це "рєшали" приїхали в НБУ, щоб грабувати український народ. 

Читайте також: На двох стільцях не всидиш

Це вже чергове загострення від людей Коломойського щодо роботи НБУ як інституції. У цій активізації є дві складові:

1. Те, що НБУ прибив страхову компанію Інгосстрах. Про це докладно писав Швець здорової людини.  (Тим хто не знає — зараз саме НБУ здійснює регуляцію ринку страхування). Саме через цю СК Коломойський і Дубілет (старший, колишній СЕО Привату) відмивали гроші. Тільки в останній день перед націоналізацією - 100+ мільйонів гривень. Цим ще за Ситника займалося НАБУ. А тепер НБУ забрало в Інгосстраху ліцензію. І “бабушка” образилася. Крім того, бо лінії «банкірів» ще й ображені за закриття схем з ігорним бізнесом долучилися.

2. Те, що у Дубінського критично продовжити “війну проти Сороса”. У нього ж взагалі не дуже багато поля для маневру, а щоб якось заробляти та намагатися повернути до себе увагу треба обрати великого ворога. А атака на НБУ як одну з ключових інституцій, яка успішно виконує функцію стабілізації України — саме з цієї категорії. Тому що цілком логічно вкладається у лінію поведінки Дубінського до війни. 

Дубінський і його компаньйон Деркач (відкритий російський агент) з січня 2021 року перебувають під санкціями США за створення проросійської мережі дезінформації. Іронічно, що санкції вони отримали ще тоді, коли президентом США формально залишався Трамп

Нагадаю, що Дубінський і його компаньйон Деркач (відкритий російський агент) з січня 2021 року перебувають під санкціями США за створення проросійської мережі дезінформації. Іронічно, що санкції вони отримали ще тоді, коли президентом США формально залишався Трамп. А Дубінському навіть канал на ютуб вбили. 

Читайте також: Вільному важко дихати "єдиними новинами", або Від "культу особи" потрібна бустерна вакцина?

Відмазатися від зв'язків з Деркачем, Онищенком (ще одним втікачем і російським агентом) і Коломойським Дуб не зміг. Тож з початком війни трохи причаївся, навіть у Раду не ходив, хоча продовжував час від часу повонювати на власних ресурсах.

Відмазатися від зв'язків з Деркачем, Онищенком (ще одним втікачем і російським агентом) і Коломойським Дуб не зміг. Тож з початком війни трохи причаївся, навіть у Раду не ходив, хоча продовжував час від часу повонювати на власних ресурсах

Враховуючи, як війна змінила відношення до США в Україні, сегмент антиамериканської політики та відповідного порядку денного якось теж вмер. Хоча Дубінський продовжує час від часу і зараз боротися з "соросятами". І тема зі "зовнішнім управлінням Заходом" час від часу теж вилазила. 

І ось з початком 2023 року виліз і сам Олександр. 

І в парламент став приходити (це мені підтверджують і нардепи, які почали регулярно його бачити), і на плюсах виліз кілька разів, і навіть 20-баксових "блогерів та експертів" став скуповувати у війні з НБУ. Тут я вже не знаю, чи то зовсім гроші закінчилися, чи Коломойський разом з росіянами затис. Але факт залишається фактом: бородата х-ня атакує НБУ тупим фейком і не забуває згадати "поганих американців".

Читайте також: Найлегше нас зруйнувати питанням: "А де ви бачите війну?"

Коротше, неприємна ситуація.

1. Чому цей морок у людській подобі ще може приходити на канали, які випускають "єдиний марафон"? І взагалі на будь-які канали? 

2. Чому його зв'язками з російською агентурою і напряму росіянами не цікавиться СБУ? Хоча вони доведені нашими союзниками.

Власне, все. Інших питань в мене нема. Бо якщо цей морок не зупинити зараз, то за Дубінським в нас знову право голосу отримають мураєвоподібні ушльопки. 

Джерело

Про автора. Юрій Богданов, публіцист, спеціаліст зі стратегічних комунікацій у сфері бізнесу, державного управління та політики

Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читайте також:
Київ
-1°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • USD 36.73
    Купівля 36.73
    Продаж 37.39
  • EUR
    Купівля 39.9
    Продаж 40.87
  • Актуальне
  • Важливе
2023, неділя
3 грудня
01:53
Оновлено
сирена
Росіяни запустили "шахеди". БПЛА фіксують у Хмельницькій області. Ситуація у ніч на 3 грудня
01:38
Андрій Лунін, Реал, Ліга чемпіонів
"У мене сьогодні відмерзли пальці", - Лунін вдруге поспіль провів "сухий" матч за "Реал"
01:15
"Військовозобовʼязаним, які не зʼявилися в ТЦК, блокують банківські картки": росіяни запустили черговий фейк
00:29
Прапор США
ВМС США перехопили іранський БПЛА над американським авіаносцем у Перській затоці
2023, субота
2 грудня
23:22
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець
Росіяни розстріляли українських воїнів, які здавались у полон. Реакція омбудсмана
22:07
Ексклюзив
балет
Солістка балету Львівської опери розповіла, як РФ ширить пропаганду через Чайковського
21:49
Ексклюзив
Віталій Портников
Портников пояснив, чому вихід України на кордони 1991 року і розвал РФ не пов'язані
21:30
Володимир Зеленський
"Особливо цими днями": Зеленський закликав українців реагувати на повітряну тривогу
20:57
знищені окупанти
За місяць окупанти втратили на Бахмутському напрямку 8700 осіб, - речник Сухопутних сил ЗСУ
20:35
Інфографіка
Олександр Зінченко та Ніколо Дзаньоло (в центрі), Україна - Італія
Євро-2024: результати жеребкування групового етапу
20:30
Огляд
блокада кордону
Блокада українсько-польського кордону: як розвивається ситуація, нові учасники та можливі наслідки
20:25
Ексклюзив
Роман Костенко
Позиційна війна триває на фронті ще з листопада 2022 року, - полковник СБУ Костенко
20:10
Збірна України, Артем Довбик та Віктор Циганков
Збірна України дізналась потенційних суперників на Євро-2024
20:05
Володимир Путін
"Той самий диявол": Зеленський про російську опозицію
20:03
OPINION
Сергій Громенко
Росія втрачає опорні стовпи своєї сили
20:00
Ексклюзив
Воєнні злочинці: Володимир Путін та Валерій Герасимов
"Кремль у відчаї": Піонтковський пояснив чому Путіну потрібні переговори
19:57
Біньямін Нетаньягу
Перемовини Моссаду з ХАМАСом у Катарі зайшли в глухий кут
19:44
Вантажівка, фура
Польща посилила контроль за українськими вантажівками на під’їзних шляхах до КПП
19:44
Оновлено
"Дніпро-1" - "Ворскла" 1:2 (02.12.2023)
"Ворскла" розбила "Дніпро-1": розклад і результати 16-го туру УПЛ
19:36
ЗСУ
Сьогодні найгарячіше поблизу Бахмута та навколо Авдіївки, - Генштаб
19:36
Ексклюзив
росія, Китай
Замість російської "Сили Сибіру - 2", Китай займеться газом з Казахстану, - експосол України в КНР Литвин
19:14
За два тижні ми оголосимо готовність України до перемовин про членство у ЄС, - віцепрезидентка Єврокомісії
18:46
землетрус
На Філіппінах стався землетрус, а в Японії очікується цунамі
18:43
Ексклюзив
Росія втратить можливість перекидати вантажі із КНДР як мінімум до весни: полковник запасу СБУ Притула про вибухи на БАМі
18:19
Еммануель Макрон
Ізраїлю необхідно конкретизувати мету війни з ХАМАСом, - Макрон
18:05
OPINION
Михайло Косів
Українська Військова Організація: уроки та висновки
17:37
Оновлено
COP28
Потроїти виробництво ядерної електроенергії до 2050 року: Про що домовилися на кліматичному саміті COP28 у Дубаї
17:24
Фінляндія НАТО
Очільник міноборони Фінляндії спростував російські фейки про підготовку країни до війни з РФ
17:10
Німеччина уряд
Новий пакет військової допомоги від Німеччини для ЗСУ: що туди увійшло
17:00
Порошенко
СБУ заявляє, що РФ збиралася використати поїздку Порошенка на Захід "у своїх ІПСО". "Євросолідарність" вважає це жартом у стилі "95 кварталу"
17:00
Ексклюзив
Путін
Піонтковський назвав два чинники, які вказують, що війну програно для Росії
16:48
туман
У Києві та області 3 грудня очікується небезпечний густий туман
16:02
субмарина USS Rhode Island
Австралія, Велика Британія та США використовуватимуть ШІ для виявлення китайських субмарин
16:00
OPINION
Євстратій Зоря
Хто в Україні мітить на роль Палпатіна із "Зоряних воєн"?
15:29
Чернігівщина
Окупанти обстріляли прикордоння Чернігівщини: постраждала родина з 4-річною дитиною
15:13
Американська дворічна дівчинка потрапила до Книги рекордів Гіннеса за найвищий IQ серед однолітків
15:05
на фото Володимир Зеленський
Захід зможе визнати Путіна нелегітимним після фейкових перевиборів, - Зеленський
14:53
Огляд
Шахтар - Антверпен
"Шахтар" бореться за плей-офф ЛЧ, а жіноча збірна України невдало стартувала на ЧС з гандболу: головні новини спорту за тиждень
14:52
Ексклюзив
сухпайок
Противник полює за нашими пайками, - підполковник НГУ Крижанівський
14:32
Дерек Шовін Джордж Флойд
Замах на Чорну п'ятницю: з'явилися подробиці нападу на ув'язненого американського полісмена Дерека Шовіна
Більше новин