Незаконне збагачення на 13 млн грн: НАБУ та САП викрили нардепа від ОПЗЖ Качного
НАБУ і САП викрили на незаконному збагаченні чинного народного депутата. Протягом 2020–2021 років він став власником активів на загальну суму майже 13 млн грн
Про це повідомило НАБУ.
За даними Центру протидії корупції, йдеться про нардепа від ОПЗЖ Олександра Качного.
За версією слідства, нардеп Качний у 2020-2021 роках набув майна, вартість якого на 12,7 млн грн перевищувала його законні доходи. А саме:
- квартира в центрі Києва площею 132 квадрати та вартістю 5,5 млн грн;
- ремонт та облаштування вказаної квартири на суму 5,6 млн грн;
- котедж і земельну ділянку в Коблевому загальною вартістю 1,7 млн грн.
Нардеп фіктивно оформив майно на свого знайомого, але сам керував усіма ремонтними роботами, які оплачував готівкою.
Нардепу повідомили про підозру за ст. 368-5 КК України.
У серпні 2020 року нардеп був одним із ініціаторів подання до Конституційного Суду щодо відповідності Конституції окремих положень антикорупційного законодавства. Того ж року КСУ оприлюднив рішення, яким визнав неконституційним електронне декларування, через що всі справи щодо недостовірного декларування мали бути закриті.
- Отримали хабар за внесення чоловіків призовного віку в "Шлях": ВАКС до 2 років засудив нардепку Марченко та її помічницю.
- Актуальне
- Важливе