Ліга конференцій: "Динамо" у першому матчі кваліфікації мінімально поступилось грецькому "Арісу"

У четвер, 10 серпня, "Динамо" зустрічалося у Салоніках з грецьким "Арісом" у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій і поступилось 1:0

Матч закінчився поразкою "Динамо" з рахунком 0:1. Від початку кияни віддали ініціативу господарям, лише періодично вибухаючи контратаками чи поодинокими комбінаціями. Греки домінували.

В середині другого тайму греки остаточно перехопили ініціативу і провели декілька небезпечних атак, одна з яких закінчилась призначенням пенальті у ворота "Динамо". Рукою зіграв Сирота. Одинадцятиметровий удар на 69-й хвилині реалізував Пальма.

У плей-офф кваліфікації ЛК "Динамо" в разі перемоги над "Арісом" зіграє проти переможця пари "Бешикташ" (Туреччина) - "Нефтчі" (Азербайджан). Матч-відповідь відбудеться 17 серпня.

Ліга конференцій

3-й кваліфікаційний раунд. Перший матч

10 серпня

"Аріс" (Греція) - "Динамо" (Україна) 1:0

Голи: Пальма, 69 (пен.)

"Динамо": Бущан, Дубінчак, Сирота, Попов, Тимчик, Сидорчук (Бражко, 82), Шапаренко (Шепелєв, 81), Кабаєв (Волошин, 82), Буяльський, Ярмоленко, Беніто

Як виступають у єврокубках "Шахтар", "Дніпро-1" та "Зоря"

Україну на груповому раунді Ліги чемпіонів 2023/24 представлятиме "Шахтар". "Дніпро-1" не зміг подолати кваліфікацію турніру та на другому відбірковому раунді поступився грецькому "Панатінаїкосу" - 1:3, 2:2.

Віцечемпіон України продовжить виступи у Лізі Європи, де змагається у третьому колі кваліфікації з чеською "Славією". У першому матчі "Дніпро-1" поступився команді з Праги з рахунком 3:0. Матч-відповідь відбудеться 17 серпня.

У разі перемоги він зіграє у плей-офф Ліги Європи із "Зорею", яка на цьому етапі розпочинає виступи у єврокубках.