Малиновський забив супергол у ворота "Наполі" в чемпіонаті Італії

Український футболіст "Аталанти" Руслан Малиновський забив гол у матчі 16-го туру чемпіонату Італії проти "Наполі"

Малиновський відкрив рахунок в Неаполі на 7-й хвилині неймовірним ударом зльоту з меж штрафного майданчика у дев'ятку. Для українця цей гол став четвертим у Серії А в нинішньому сезоні. Також на рахунку хавбека одна результативна передача.

"Наполі" відповів наприкінці першого тайму голом Петра Зеліньского. Команди пішли на перерву за рахунку 1:1.

У підсумку гра завершилася перемогою "Аталанти" 3:2. Команда з Бергамо набрала 34 очка та займає четверте місце. "Наполі" з 36 пунктами - третій. Лідирує з 38 балами "Мілан", у "Інтера" - 37 очок.