"Манчестер Сіті" за тур до фінішу втратив важливі очки у грі з "Вест Гемом"

Лідер чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" не зміг переграти у Лондоні "Вест Гем" у 37-му турі Прем'єр-ліги

Український захисник "Ман Сіті" Олександр Зінченко відіграв весь матч на лівому фланзі оборони. Його співвітчизник Андрій Ярмоленко вийшов на заміну наприкінці зустрічі.

"Вест Гем" пішов на перерву за переваги у два м'ячі. Дубль зробив Джеррод Бовен.

Команда Хосепа Гвардіоли зрівняла рахунок в другому таймі. На 49-й хвилині забив Джек Гріліш, ще один гол у свої ворота забив Владімір Цоуфал.

"Манчестер Сіті" мав шанс вирвати перемогу на 86-й хвилині, але Ріяд Марез не реалізував пенальті.

Гра завершилася внічию 2:2. "Манчестер Сіті" набрав 90 очок та перед заключним туром зберіг лідерство. Команда Гвардіоли випереджає на 4 бали "Ліверпуль", який має матч в запасі та свою гру 37 туру проведе 17 травня у гостях проти "Саутгемптона".

В заключному турі, 22 травня, "Ман Сіті" зіграє вдома з "Астон Віллою", а "Ліверпуль" прийматиме "Вулвергемптон".