Ми прагнемо в НАТО не для того, щоб там сховатися

Ми просто хочемо об‘єднати зусилля з адекватними однодумцями у світі

Українці не випрошують собі безпеки від інших. Ми просто хочемо об‘єднати зусилля з адекватними однодумцями у світі. Про це дані нового соціологічного дослідження групи "Рейтинг".

Українці однаково схвально ставляться і до вступу держави в НАТО, і до військово-політичного альянсу з притомними союзниками в іншому форматі. Чи то у вигляді військово-політичного союзу Україна — Польща — Велика Британія, чи то у складі Україна — Польща — Литва. Кожен з трьох перелічених варіантів набирає 80% і більше підтримки серед українців.

Читайте також: Щоб отримати зброю, іноді варто дивитися кіно

Українці однаково схвально ставляться і до вступу держави в НАТО, і до військово-політичного альянсу з притомними союзниками в іншому форматі

Читайте також: Рашисти реалізовують ідею "війни на виснаження"

Отже, ми прагнемо в НАТО не для того, щоб там сховатися, а для того, щоб боронити. Інакше не можу пояснити такий самий високий рівень підтримки варіантів військово-політичного союзу з окремими надійними членами НАТО.

Показуйте ці дані усім західним партнерам, які дискутують питання нашого членства в Альянсі. У цих відсотках важливе пояснення нашої мотивації.

Джерело

Про автора: Михайло Басараб, політолог.

Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Стежте за найважливішими новинами України! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.