Палата представників закликала Обаму негайно підписати закон на підтримку України

15 грудня, 2014 понедiлок
21:16

Спікер нижньої палати Конгресу США Джон Бейнер закликав президента Барака Обаму підписати законопроект на підтримку України та введення нових санкцій проти Росії, що був ухвалений обома палатами Конгресу

Зміст

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті спікера, передає Еспресо.TV з посиланням на "Укрінформ".

"Я мав честь запросити президента Порошенка виступити на спільному зібранні Конгресу в вересні. Як я сказав тоді, він спромігся зробити, практично, неможливе в Вашингтоні: об'єднати республіканців і демократів загальною справою та спільною метою навіть попри складнощі виборчого періоду. Наша єдність була відображена тим, що Палата представників і Сенат одностайно затвердили надання більш відчутної підтримки народу України", - зазначив Бейнер.

Він високо оцінив зусилля конгресменів Джима Герлаха та Марсі Каптур, які внесли на розгляд Палати законопроект H.R.5859, а також законодавців по обидві сторони, які працювали над ним.

"З цією підтримкою ми підкреслюємо нашу тверду моральну прихильність справі українського народу. В умовах агресії та залякування українці двічі провели успішні вибори. В умовах політики хитрощів вони показали стриманість. І в умовах цинізму з боку тих, хто не відразу повернувся обличчям до загроз, вони кинули виклик очікуванням. Від імені Палати представників я закликаю президента Обаму негайно підписати це двопартійне законодавство", - заявив спікер Палати представників США.

Він визнав, що багато чого належить зробити. "Палата продовжуватиме працювати для гарантій, що реальна допомога надаватиметься не тільки України, але й іншим партнерам та друзям у регіоні", - сказав він. Крім того, Бейнер пообіцяв продовжити роботу щодо посиленням енергетичних поставок у Європу, які покладуть край політичним маніпуляціям у цій сфері в Європі.

"Зрештою, месседж Президента Порошенка Конгресу був більше ніж зрозумілим: для тих, хто не повинен боротися заради успіху, або щоб зберегти свободу, ситуація в Україні розглядається як академічна вправа. Для тих же американців, які борються щодня в країні та закордоном, аби зберегти свободу для нас, наших друзів і союзників у Центральній та Східній Європі, а також у країнах Балтії та Південного Кавказу, які протистоять фізичному нападу, економічному примушуванню та втручанню у справи внутрішньої політики, це є реальною боротьбою", - наголосив Бейнер.

"Бог залишатиметься з усіма українцями в пошуках свободи й миру ", - підсумував у своїй заяві спікер Палати представників США.

Нагадаємо, пізно ввечері четверга Конгрес США завершив процес ухвалення законопроектів на підтримку України. Зокрема, Сенат одностайно прийняв проект закону S.2828 "Акт на підтримку свободи в Україні", Палата представників – подібний за текстом документ H.R.5859 "Щодо введення санкцій стосовно Російської Федерації та забезпечення додаткової допомоги Україні, а також для інших цілей". Для завершення законодавчої процедури спільний варіант має бути затверджений підписом президента Обами.

Теги:
Читайте також:
Київ
+18.2°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, неділя
7 червня
22:15
Ексклюзив
Перший бойовий пуск українських ракет "Фламінго"
Європа зацікавлена в українській балістиці, але розробляти її доведеться спільно, - авіаексперт Романенко
22:06
Огляд
Сховище ядерних відходів під вогнем: що відомо про унікальне ЦСВЯП біля Чорнобиля, яке атакували росіяни
21:43
знущання в Одеському СІЗО
Керівництво Одеського СІЗО відсторонили через скандальне відео знущання над колишнім працівником ТЦК
21:38
Ексклюзив
"Контейнери проєктувалися на падіння літака": експертка Кошарна оцінила наслідки удару "шахеда" по сховищу відпрацьованого ядерного палива біля ЧАЕС
21:13
Оновлено
футбольний матч Данія - Україна
Данія-Україна 2:1. Товариський матч достроково зупинили через стан здоров'я Еріксена, який раніше пережив клінічну смерть
20:53
Вірменія
У Вірменії на парламентських виборах завершилось голосування. Зафіксована висока явка виборців
20:25
Ексклюзив
Fire Point провела перше успішне випробування керованої ракети FP-7.X для протибалістичного перехоплювача FREYJA
Авіаексперт Романенко пояснив логіку створення української балістичної ракети FP-9
20:00
OPINION
Народжений у печерах. Справжня й удавана історія "короля сирів"
19:37
Інтерв’ю
Там, де увага людей: церква має бути присутня якнайбільше в мережі інтернету, - отець Ростислав Пендюк
19:32
Ексклюзив
Ірина Геращенко
Сканування пальців, талон виборця з фотографією: Геращенко розповіла про перебіг виборів у Вірменії
19:30
Інтерв’ю
Путін та Сі Цзіньпін
Росія, Китай, Північна Корея та Іран утворюють вісь диктатур, - професор Ендрю Міхта
18:55
Дмитро Лубінець
З 2014 року 8,5 млн українців виїхали за кордон, — омбудсмен
18:44
Володимир Зеленський
Зеленський прибув до Британії, де планується зустріч зі Стармером, Макроном і Мерцом
18:41
Латвія
Латвія передасть Україні партію автівок, конфіскованих у п’яних водіїв
18:35
Огляд
Українські рукописи
Загублена манжета, масове ураження і клан Кеннеді – 5 книг про те, як керувати увагою
18:27
Огляд
Новий прем’єр Румунії та уродженець Одещини Еуджен Томак формує уряд: якою буде політика щодо України
18:17
Ексклюзив
Балістична ракета FP-7
Українська балістика проходить випробування, але проблеми з масштабуванням залишаються, - авіаексперт Романенко
18:15
Ексклюзив
Путін фактично намагається переграти підсумки Холодної війни, - Міхта
17:55
ТЦК
В Україні зафіксовано вже 4 випадки смерті мобілізованих у приміщеннях ТЦК, - Лубінець
17:25
хмарна погода, хмари
Грози, град та вітер: якою буде погода у понеділок
17:06
Оновлено
Росія вдарила по ядерній інфраструктурі України: дрон частково зруйнував сховище відпрацьованого палива
Дрон РФ влучив у сховище відпрацьованого палива на Київщині, удар розслідують як воєнний злочин
17:00
OPINION
Системно відкидаючи можливість зустрічі із Зеленським, Путін сам загнав себе в кут
16:51
дамба
Катастрофа на Кубані: річка прорвала дамбу
16:10
У Грузії за запитом ФБР затримали росіянку за обхід санкцій на авіазапчастини
У Грузії за запитом ФБР затримали росіянку за обхід санкцій на авіазапчастини
16:00
Інтерв’ю
Ральф Гофф
Найближчими місяцями в України козирів стане більше, - експрацівник ЦРУ Гофф
15:46
Фільм "Пасхальний день"
"Пасхальний день" про офіцерів ТЦК став найкращим європейським фільмом на фестивалі у Кракові
15:14
москва, кремль
У Кремлі заявили, що між Україною і РФ зберігаються "закриті контакти"
15:09
Ексклюзив
Благодійний забіг "Go to the Future-2026" у Києві зібрав близько 2000 учасників на підтримку ветеранів
Благодійний забіг "Go to the Future-2026" у Києві зібрав близько 2000 учасників на підтримку ветеранів
14:34
ССО уразили нафтобазу та морський термінал окупантів в Криму
За 200-250 км від фронту: ССО уразили нафтобазу та морський термінал окупантів в Криму
14:28
Прапор США
США планують використати заморожені активи Ірану на відновлення країн Перської затоки
14:00
випуск курсантів у ліцеї ім. Героїв Крут
136 майбутніх захисників України: у Львові відбувся особливий випуск Ліцею Героїв Крут
14:00
OPINION
Російська влада обіцяє економістам лісоповал
13:58
Україна НАТО
НАТО ледве відбило кібератаку за російським сценарієм, яку імітувала українська команда
13:22
Зеленський під час візиту до Швеції
"Перевищення захмарної наглості РФ". Зеленський заявив, що радіаційний фон після удару по сховищу у нормі
12:27
Франція
Військовий парад у Франції буде присвячений Україні, - Le Figaro
12:05
астероїд , космос
Наступного тижня поблизу Землі пролетить "потенційно небезпечний" астероїд
11:32
Оновлено
На фото: пожежа в районі окупованого населеного пункту Чистякове на Донеччині після удару Сил оборони України
Сили оборони вдарили по Чонгарі, нафтобазі в Криму і Зуївській ТЕС
11:01
OPINION
Як нам стати енергостійкою країною
10:13
Джо Байден
"Найбільш корумпований президент в історії": Байден розкритикував Трампа на партійному заході
10:00
Ексклюзив
росія проти НАТО
Співпраця Північної Європи, Балтії та Центральної Європи формує новий центр НАТО, - Міхта
Більше новин