live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мінекономіки опублікувало список санкційних продуктів із Росії


фото: zn.ua
Міністерство економічного розвитку та торгівлі (МЕРТ) України опублікувало свою пропозицію щодо переліку заборонених до ввезення з Російської Федерації товарів. Заборону на ввезення пропонують запровадити з 10 січня 2016 року

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ, передає Еспресо.TV.

Зокрема, серед товарів, ввезення яких пропонується заборонити, деякі види м'яса, риби, хлібобулочних виробів, чаю, кави, алкогольних та тютюнових виробів.

Окрім цього, пропонується встановлення режиму найбільшого сприяння ставок ввізного мита з 2 січня 2016 року для товарів російського походження.

Повний список за посиланням (Документ.doc).

Як зазначається, відповідні норми запроваджуються з метою захисту національних економічних інтересів та безпеки України, відновлення порушених прав, свобод та законних інтересів громадян України, суспільства та держави, викликаних діями держави-агресора - Росії, які обмежують реалізацію законних прав та інтересів суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України, беручи до уваги істотне порушення Договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року у відповідь на дії РФ.

новини партнерів

5 червня, 2020 п'ятниця

4 червня, 2020 четвер

5 червня, 2020 п'ятниця

4 червня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати