live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Бойкот-стайл. "Роснефть" продає свою мережу заправок в Україні

Російська компанія "Роснефть" вирішила продати свою мережу автозаправних станцій в Україні швейцарській Glusco Energy SA

Про це OilNews повідомило джерело в Антимонопольному комітеті України, в який швейцарська компанія подала відповідну заявку.

"Заявка подана 4 січня, покупець Glusco Energy SA, Швейцарія", - повідомив представник АМКУ на умовах конфіденційності, не повідомивши інших деталей.

За даними OilNews, Glusco Energy S.A. входить до групи компаній Proton Energy Group SA (Швейцарія) - відомого на ринку трейдера нафти і нафтопродуктів.

В Україні діяльність компанії базується на поставках дизельного палива через морські порти.

За попередніми даними, в 2015 році Proton Energy поставила в Україну близько 500 тис. тонн дизпалива. Глобальний товарообіг Proton Energy складає близько 3,5 млн т на рік.

  • Мережа АЗС "Роснефти" в Україні належить ТОВ "Восток" і налічує 141 об'єкт в 12 областях України, що працює під торговими марками Formula, ТНК, "Золотий Гепард", "Смайл". Ознаки продажу бізнесу "Роснефтью" з'явилися ще восени, коли компанія почала масово скорочувати співробітників, а персонал, що залишився, частинами відправляти у відпустку за свій рахунок.
  • У результаті суспільного бойкоту і загального зниження споживання нафтопродуктів в Україні роздрібні продажі мережі "Роснефти" в 2015 році впали до 73,4 тис. тонн в порівнянні з 280 тис. тонн, реалізованими в 2013 році.

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати