Український конфлікт є пріоритетом миротворчої діяльності ЄС, - Могеріні
Конфлікт в Україні є пріоритетом для ЄС, і Мінські угоди повинні повністю виконуватися всіма сторонами
Про це повідомила глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні, передає "Інтерфакс-Україна".
"Зокрема, конфлікт в Україні є пріоритетом для ЄС, і Мінські угоди повинні повністю виконуватися всіма сторонами, якщо ми хочемо, щоб ситуація на сході України заспокоїлася", - сказала Могеріні.
За її словами, Управління з координації гуманітарних питань ООН веде цінну роботу і організовує гуманітарне сприяння на сході України, і крім цього, Місія ООН з прав людини на Україні також допомагає вести моніторинг ситуації.
"Європейський Союз продовжить захищати територіальну цілісність України і не визнаватиме незаконну анексію Криму і Севастополя", - наголосила глава європейської дипломатії.
Вона зазначила, що ЄС тісно взаємодіє з Києвом, щоб допомогти здійснити реформи в країні якомога швидше.
- Актуальне
- Важливе