live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Канада через брак робочої сили хоче збільшити кількість іммігрантів


фото: infokava.com
У Канаді у зв’язку з потребою у робочій силі зацікавилися у збільшенні кількості іммігрантів

Про це заявив міністр імміграції, громадянства та біженців Канади Джон Маккалум, передає Укрінформ.

"Є значне відчуття, що Канада потребує більше іммігрантів, частково через старіння населення, тож нам треба більше молодої крові, аби підтримувати економіку", - сказав Маккалум.

Він додав, що восени уряд представить загальний план із залучення інновацій та стимулювання зростання економіки, у якому ключову роль відіграватиме трирічний план імміграції.

За його словами, одним із кроків на шляху до заохочення імміграції має стати полегшення отримання канадського громадянства для іноземних студентів та спрощення працевлаштування для іноземців.

"Ми плануємо прибрати деякі перешкоди у нашій імміграційній системі… ми не думаємо, що кожен іммігрант повинен проходити через так звану процедуру "оцінки впливу на ринок праці". На наше переконання, це можна спростити. Ми впевнені, що ще діють деякі правила, потреби у яких більше немає", - підсумував Маккалум.

  • Нагадаємо, три канадських міста - Ванкувер, Торонто та Калгарі – увійшли у п’ятірку найкращих для життя міст світу, згідно з даними щорічного рейтингу найкращих і найгірших міст для життя, представленого аналітиками The Economist.
Все по темі

новини партнерів

18 лютого, 2020 вівторок

18 лютого, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати