live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"КСГ Банк" задіяний у схемі відмивання коштів, - НБУ


фото: minfin.com.ua
Національний банк під час останньої перевірки встановив, що ПАТ "КСГ Банк" втілював схеми, пов'язані з конвертацією безготівкових коштів у готівку

Про це повідомляє Нацбанк.

"У цих операціях було задіяно юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та кредитних спілок. Учасники схем проводили низку транзакцій, метою яких були багатомільйонні перекази на рахунки клієнтів банку-фізичних осіб та подальше переведення коштів у готівку", - йдеться у повідомленні.

За наявною в банку інформацією щодо фінансового стану, ці клієнти були неспроможні здійснювати фінансові операції в таких обсягах.

"Крім того, виявлено низку осіб, паспорти яких значаться як втрачені, або за серією та номером паспорта значиться інша особа", - йдеться у повідомленні. 

Зазначено, що "фізичні особи, задіяні в цій схемі, згідно з банківською документацією, делегували свої права щодо розпорядження рахунком одному клієнту-фізичній особі, на яку банком випущено понад 500 додаткових платіжних карток".

"Паспорт цієї особи згідно з даними правоохоронних органів значиться як викрадений", - уточнили у НБУ.

  • Зазначимо, що 30 серпня Національний банк прийняв рішення ліквідувати ПАТ "КСГ Банк" за систематичне порушення законодавства щодо протидії відмиванню доходів.
     

новини партнерів

17 січня, 2020 п'ятниця

17 січня, 2020 п'ятниця

16 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати