live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Швейцарії школярок-мусульманок зобов'язали плавати з хлопчиками

Європейський суд з прав людини постановив, що рішення влади Швейцарії відправляти дівчаток-мусульманок на уроки плавання разом із хлопчиками не порушує релігійні права школярок

Про це повідомляє ВВС.

Розглянувши скаргу, суд визнав, що влада країни має повне право вимагати неухильного виконання шкільної програми задля успішної інтеграції дітей у швейцарське суспільство.

ЄСПЛ постановив, що хоча такі вимоги і можна розцінити як певне втручання в свободу віросповідання, але все ж вони не створюють серйозного порушення цієї свободи.

У рішенні суду йдеться, що швейцарська влада діяла в рамках закону, спрямованого на захист учнів іноземного походження від суспільної ізоляції.

Скарга була подана до суду двома громадянами Швейцарії турецького походження, які відмовилися посилати дочок на обов'язкові шкільні уроки плавання, на яких займаються і хлопчики.

Влада Швейцарії заявила, що від таких уроків плавання дійсно можна відмовитися з релігійних міркувань, але тільки у випадку, якщо дівчинки вже досягли віку статевого дозрівання, чого в цьому випадку не було.

В результаті в 2010 році батьків, які відмовилися відправляти дочок на такі уроки, оштрафували приблизно на 1,3 тисячі євро за порушення батьківських обов'язків. Після цього батьки і звернулися до ЄСПЛ.

новини партнерів

17 січня, 2020 п'ятниця

17 січня, 2020 п'ятниця

16 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати