Справу екс-мера Слов'янська передали до іншого суду
Комінтернівський райсуд Харкова продовжить слухання справи екс-мера Слов'янська Нелі Штепи, яка обвинувачується в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України
Про це розповіла речник прокурора Харківської області Віта Дубовик, передає "Укрінформ".
"Апеляційний суд Харківської області призначив Комінтернівський райсуд Харкова для слухання справи щодо Штепи", - наголосила Дубовик.
За її словами, дату першого слухання ще не визначено.
Водночас, за словами адвоката Штепи Дмитра Марченка, суд не взяв до уваги пропозицію захисту слухати справу в Донецькій області - за принципом територіальної підсудності.
- Актуальне
- Важливе