live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На британській військовій базі на Кіпрі вбили 800 тис. птахів


фото: BIRDLIFE CYPRUS
Керівництво британської військової бази на Кіпрі критикують за нездатність перешкодити знищенню величезної кількості співочих птахів на території бази

Про це повідомляє ВВС.

Згідно з останньою доповіддю вчених, у 2016 році на Кіпрі було знищено близько 1,7 млн ​​птахів. При цьому на британській військовій базі, що займає територію близько 100 кв. км, було вбито близько 800 тис. пірнатих.

За даними Британського королівського товариства захисту птахів і організації Birdlife Cyprus, через мис Пила на Кіпрі мігрує майже половина всіх птахів, що здійснюють перельоти з Африки, Європи та Азії.

І саме тут браконьєри виловлюють найбільшу кількість птахів. На чорному ринку їх потім продають і використовують для приготування делікатесних страв. Кожну птицю продають приблизно по одному євро. Страва з 12 птахів коштує в ресторані близько 60 євро.

Повідомляється, що браконьєри розтягують в чагарниках акації тонкі мережі, які практично невидимі і включають для приманки записи щебетання пташок.

В одну таку мережу, як стверджують дослідники, може потрапити близько 400 птахів.

Тепер британських військових вчені звинувачують у небажанні очищати територію своєї бази від чагарників акації, що дає можливість браконьєрам відловлювати там птахів.

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

12 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати