live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Львівське сміття: облрада визнала незадовільною роботу мерії

Львівська облрада прийняла рішення про заходи щодо вирішення критичної ситуації з утилізацією твердих побутових відходів у Львові та Львівській області

Роботу виконавчих органів визнано незадовільною, передає ZIK.

"За" таке рішення проголосував 51 депутат. Депутати заслухали доповіді в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства ЛОДА Назарія Романчука та керівника департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергія Бабака.

Зі слів Бабака, у Львові перенакопичено сміття на понад 480 майданчиках, вивозити його нікуди. На його думку, місто та область мають спільно облаштувати сучасний полігон ТПВ.

Депутати порадили посадовцю міськради, аби міський голова Львова не писав листи до міських голів області, а зустрічався з ними, інвестував гроші у ці території, які погодяться приймати сміття, адже проблему потрібно вирішувати.

Голова бюджетної комісії облради Олег Домчак підкреслив, що за кошти, які міська рада виділяла і продовжує виділяти на вивезення ТПВ вже можна було збудувати сміттєпереробний завод.

Відповідно до рішення обласної ради, роботу Львівської ОДА щодо вирішення критичної ситуації з утилізацією ТПВ у Львові визнали задовільною. Роботу виконавчого комітету Львівської міськради щодо вирішення проблеми з ТПВ у Львові – визнано незадовільною.

Львівській міськраді доручили забезпечити першочергові протиаварійні заходи на Грибовицькому сміттєзвалищі, провести міжнародний конкурс для вибору виконавця робіт з рекультивації полігону, розробити схему санітарної очистки Львова від сміття, опрацювати запропоновані ЛОДА земельні ділянки для будівництва сміттєпереробного комплексу, посилити контроль за перевізниками, які здійснюють вивезення ТПВ.

Також міськраді доручили прийняти програму щодо оздоровлення дітей із населених пунктів, що поблизу Грибовицького сміттєзвалища. Львівській ОДА доручили до 15 травня напрацювати та подати на розгляд обласної ради проект програми поводження з ТПВ у Львівській області.

новини партнерів

10 грудня, 2019 вівторок

9 грудня, 2019 понеділок

10 грудня, 2019 вівторок

9 грудня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати