Смоленська катастрофа: у труні Качинського знайшли останки ще двох тіл


фото: gazeta.pl
У труні президента Польщі Леха Качинського, який загинув у авіакатастрофі під Смоленськом у 2010 році, знайшли фрагменти тіл двох інших людей

Про це розповів заступник генерального прокурора Польщі Марек Пасьонек, повідомляє Interia.pl.

"У труні президента Качинського були виявлені фрагменти тіл двох інших осіб" - заявив він.

Під час ексгумації жертв Смоленської катастрофи було зафіксовано два випадки заміни тіл, а в дев’яти випадках у трунах виявили фрагменти тіл інших людей.

За словами заступника генпрокурора, зараз прокуратура перевіряє можливу провину російських медиків у зв'язку з похованням останків жертв трагедії в різних трунах.

Станом на четвер слідчі провели 27 ексгумацій. Очікується, що цей процес завершиться у квітні наступного року. Польська влада почала ексгумацію тіл жертв Смоленської катастрофи у листопаді минулого року.

  • Нагадаємо, літак Ту-154 з польськими високопосадовцями та президентським подружжям на борту розбився під Смоленськом у 2010 році. 
  • Раніше повідомлялося, що до труни генерала Броніслава Квятковського росіяни поклали останки ще 7 тіл, а в труні генерала Влодзімєжа Протасінського знайшли частини тіл ще 4 осіб.
  • Під час повторного вивчення тіл жертв Смоленської авіакатастрофи в труні стюардеси Наталії Янушко було знайдено рештки 5 інших осіб.

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати