live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Дві третини росіян хочуть переобрання Путіна президентом

Більшість росіян, а саме 66%, готові проголосувати за Володимира Путіна на президентських виборах в Росії в 2018 році

Про це повідомляє російське видання Інтерфакс, з посилання на дані "Левада-Центр".

Згідно проведеного опитування, третина росіян (66%) вважають, що Володимир Путін має залишитися президентом Росії та продовжувати управляти державою після 2018 року, коли стікає його нинішня каденція.

Також, згідно з даними соціологів, більше 40% опитаних влаштовує нинішній курс влади і тільки 12% говорять про необхідність лібералізації. У зовнішній політиці за посилення конфронтації з Заходом виступає п'ята частина респондентів, а за збереження нинішньої ситуації – більше половини.

"Пересічні росіяни не в курсі законодавчих жорсткостей, утиски опозиції – це проходить повз них. До тих, хто так відповідає, відносяться люди старшого віку і бідніші: вони живуть не дуже добре і хотіли б, щоб "жорстка рука навела порядок", у них немає ніякої надії, крім як на владу", - говорить соціолог "Левада-центру" Денис Волков

За словами Волкова, у популярності Путіна було два піки - 2007-2008 рр., коли була стабільність і надії на майбутнє, і 2014-2015 рр., після анексії Криму.

"Між цими роками - великий провал, накопичення проблем, загальне невдоволення владою і Путіним в цілому. Перед Кримом половина респондентів хотіла бачити президентом нову людину, але Крим поміняв ситуацію на протилежну", - говорить соціолог.

новини партнерів

23 листопада, 2017 четвер

22 листопада, 2017 середа

22 листопада, 2017 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати