"Народний фронт" одноголосно підтримає зняття недоторканності з 5 нардепів

Фракція "Народного фронту" у Верховній Раді повністю підтримає усі подання про зняття депутатської недоторканості, які вже розглянув регламентний комітет

Про це заявив представник "Народного фронту", нардеп Антон Геращенко в ефірі одного з українських телеканалів.

"Я впевнений, що будемо підтримувати "за", - повідомив він.

На уточнююче запитання, чи усі представники його фракції одностайно підтримують подання від Генпрокуратури, нардеп відповів:

 "Я впевнений, що так".

"Тому що недоторканності не має бути ні в кого", - пояснив Геращенко.

Окрім того, він особисто виступає за прийняття закону про зняття депутатської недоторканності в цілому, а також закону про слідчі комісії Верховної Ради, "які могли б не на словах, а на ділі розслідувати корупцію на вищих щаблях влади".

"А також прийняти закон про імпічмент президента, котрого досі немає", - додав Геращенко.

  • Минулого тижня регламентний комітет ВР розглянув відповідні подання щодо Андрія Лозового (фракція Радикальної партії), Олеся Довгого (група "Воля народу"), Євгена ДейдеяМаксима Полякова (обидва - фракція "Народний фронт") і Борислава Розенблата (фракція "Блок Петра Порошенка"). Відповідно до рішення регламентного комітету, усі подання будуть розглянуті під час засідання ВР.
  • При цьому на комітеті досі не розглянули лише подання на члена фракції "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна, в минулому - колишнього керівника міста Харкова, а згодом Харківської області.
  • За словами голови ВР Андрія Парубія, усі шість подань від ГПУ розглядатимуть у сесійній залі вже цього тижня, а саме 13 липня.
  • Як повідомив перший заступник глави парламентського регламентного комітету, в.о. голови комітету Павло Пинзеник, у прокуратури є матеріали на сорок депутатів Верховної Ради.

новини партнерів

2 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати