live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Путін дозволив кримчанам не платити борги українським банкам


фото: REUTERS
Президент Росії Володимир Путін підписав закон, який дозволить списувати заборгованість жителів анексованого Криму перед українськими банками

Про це пишуть РИА Новости.

Закон наділяє жителів Криму правом звернутися до Фонду захисту вкладників, який зобов'язаний проінформувати колекторів про наявність такого звернення, після чого колектор повинен вже взаємодіяти з цим фондом.

Окрім того, позичальник також має право звернутися з проханням про реструктуризацію боргу. Наглядова рада Фонду захисту вкладників може прийняти рішення аж до списання боргу, якщо для цього є підстави.

"Голова" Криму Сергій Аксьонов раніше зазначав, що закон дозволить обнуляти кредити до 5 млн рублів, взяті в українських банках юридичними і фізичними особами окупованого Криму. Таким чином, всі виконавчі провадження щодо кримських позичальників, чиї кредити не перевищують цієї суми, будуть припинені, а всі арешти повинні бути зняті протягом 90 днів.

  • Нагадаємо, 17 липня парламент Росії ухвалив закон, відповідно до якого, жителі окупованого Криму зможуть не платити борги українським банкам.

новини партнерів

22 листопада, 2017 середа

22 листопада, 2017 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати