Убивця українського школяра може здати причетних до катастрофи МН17, - ЗМІ

1 серпня, 2017 вiвторок
21:07

Росія відмовилася видавати Україні ватажка терористичного формування "Керч" Вадима Погодіна, оскільки той володіє інформацією про тих, хто збивав малазійський "Боїнг"

Зміст

Про це пише "Новая газета".

За інформацією видання, найбільше долею Погодіна переймався генерал Сергій Дубінський (Хмурий) -  той самий фігурант справи МН17, про роль якого в трагедії лайнера відомо поки найбільше. Слідство розглядає "Хмурого" як одного з відповідальних за транспортування "Бука" з території Росії до зони бойових дій на Донбасі.

"І зрозуміло, видача будь-якого з них (з причетних до трагедії МН17 - ред.) Україні (під будь-яким приводом) може виявитися подарунком для слідчих у справі "Боїнга" (Україна входить до п'ятірки країн-учасниць розслідування під керівництвом Нідерландів)", - наголосили журналісти в розслідуванні. 

  • 16-річного Чубенка катували і розстріляли бойовики "ДНР" за проукраїнську позицію. Він навчався у Краматорській загальноосвітній школі №12, захоплювався спортом. Був воротарем у краматорській команді "Авангард".
  • Починаючи з 2014 року, разом з друзями брав участь у мітингах на підтримку територіальної цілісності України, які проводилися в Краматорську. Хлопці допомагали українським військовим, допомагали місцевим жителям під час обстрілів, що здійснювалися проросійськими бойовиками. Ризикуючи життям, Чубенко зняв з міської площі прапор так званої "ДНР". У червні 2014-го Степана затримали бойовики батальйону "Керч" за синьо-жовту стрічку на рюкзаку. Хлопця відвезли до Горбачево-Михайлівки, де після катувань розстріляли.
  • Юний голкіпер зник ще 23 липня на Донецькому залізничному вокзалі, після того як прибув на поїзді "Київ - Донецьк", однак його тіло було знайдено і впізнано матір'ю лише 6 жовтня
  • Генеральна прокуратура України 21 липня звернулася до російської Генпрокуратури з проханням видати одного з ватажків "ДНР" Погодіна, який у 2014 році по-звірячому вбив громадського активіста, воротаря Краматорської молодіжної команди футбольного клубу "Авангард" Степана Чубенка. Перед цим Погодіна було затримано у Криму.
  • Однак, 30 липня російські окупанти у Криму відпустили Погодіна з-під варти.
Теги:
Читайте також:
Київ
+17°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, неділя
7 червня
22:15
Ексклюзив
Перший бойовий пуск українських ракет "Фламінго"
Європа зацікавлена в українській балістиці, але розробляти її доведеться спільно, - авіаексперт Романенко
22:06
Огляд
Сховище ядерних відходів під вогнем: що відомо про унікальне ЦСВЯП біля Чорнобиля, яке атакували росіяни
21:43
знущання в Одеському СІЗО
Керівництво Одеського СІЗО відсторонили через скандальне відео знущання над колишнім працівником ТЦК
21:38
Ексклюзив
"Контейнери проєктувалися на падіння літака": експертка Кошарна оцінила наслідки удару "шахеда" по сховищу відпрацьованого ядерного палива біля ЧАЕС
21:13
Оновлено
футбольний матч Данія - Україна
Данія-Україна 2:1. Товариський матч достроково зупинили через стан здоров'я Еріксена, який раніше пережив клінічну смерть
20:53
Вірменія
У Вірменії на парламентських виборах завершилось голосування. Зафіксована висока явка виборців
20:25
Ексклюзив
Fire Point провела перше успішне випробування керованої ракети FP-7.X для протибалістичного перехоплювача FREYJA
Авіаексперт Романенко пояснив логіку створення української балістичної ракети FP-9
20:00
OPINION
Народжений у печерах. Справжня й удавана історія "короля сирів"
19:37
Інтерв’ю
Там, де увага людей: церква має бути присутня якнайбільше в мережі інтернету, - отець Ростислав Пендюк
19:32
Ексклюзив
Ірина Геращенко
Сканування пальців, талон виборця з фотографією: Геращенко розповіла про перебіг виборів у Вірменії
19:30
Інтерв’ю
Путін та Сі Цзіньпін
Росія, Китай, Північна Корея та Іран утворюють вісь диктатур, - професор Ендрю Міхта
18:55
Дмитро Лубінець
З 2014 року 8,5 млн українців виїхали за кордон, — омбудсмен
18:44
Володимир Зеленський
Зеленський прибув до Британії, де планується зустріч зі Стармером, Макроном і Мерцом
18:41
Латвія
Латвія передасть Україні партію автівок, конфіскованих у п’яних водіїв
18:35
Огляд
Українські рукописи
Загублена манжета, масове ураження і клан Кеннеді – 5 книг про те, як керувати увагою
18:27
Огляд
Новий прем’єр Румунії та уродженець Одещини Еуджен Томак формує уряд: якою буде політика щодо України
18:17
Ексклюзив
Балістична ракета FP-7
Українська балістика проходить випробування, але проблеми з масштабуванням залишаються, - авіаексперт Романенко
18:15
Ексклюзив
Путін фактично намагається переграти підсумки Холодної війни, - Міхта
17:55
ТЦК
В Україні зафіксовано вже 4 випадки смерті мобілізованих у приміщеннях ТЦК, - Лубінець
17:25
хмарна погода, хмари
Грози, град та вітер: якою буде погода у понеділок
17:06
Оновлено
Росія вдарила по ядерній інфраструктурі України: дрон частково зруйнував сховище відпрацьованого палива
Дрон РФ влучив у сховище відпрацьованого палива на Київщині, удар розслідують як воєнний злочин
17:00
OPINION
Системно відкидаючи можливість зустрічі із Зеленським, Путін сам загнав себе в кут
16:51
дамба
Катастрофа на Кубані: річка прорвала дамбу
16:10
У Грузії за запитом ФБР затримали росіянку за обхід санкцій на авіазапчастини
У Грузії за запитом ФБР затримали росіянку за обхід санкцій на авіазапчастини
16:00
Інтерв’ю
Ральф Гофф
Найближчими місяцями в України козирів стане більше, - експрацівник ЦРУ Гофф
15:46
Фільм "Пасхальний день"
"Пасхальний день" про офіцерів ТЦК став найкращим європейським фільмом на фестивалі у Кракові
15:14
москва, кремль
У Кремлі заявили, що між Україною і РФ зберігаються "закриті контакти"
15:09
Ексклюзив
Благодійний забіг "Go to the Future-2026" у Києві зібрав близько 2000 учасників на підтримку ветеранів
Благодійний забіг "Go to the Future-2026" у Києві зібрав близько 2000 учасників на підтримку ветеранів
14:34
ССО уразили нафтобазу та морський термінал окупантів в Криму
За 200-250 км від фронту: ССО уразили нафтобазу та морський термінал окупантів в Криму
14:28
Прапор США
США планують використати заморожені активи Ірану на відновлення країн Перської затоки
14:00
випуск курсантів у ліцеї ім. Героїв Крут
136 майбутніх захисників України: у Львові відбувся особливий випуск Ліцею Героїв Крут
14:00
OPINION
Російська влада обіцяє економістам лісоповал
13:58
Україна НАТО
НАТО ледве відбило кібератаку за російським сценарієм, яку імітувала українська команда
13:22
Зеленський під час візиту до Швеції
"Перевищення захмарної наглості РФ". Зеленський заявив, що радіаційний фон після удару по сховищу у нормі
12:27
Франція
Військовий парад у Франції буде присвячений Україні, - Le Figaro
12:05
астероїд , космос
Наступного тижня поблизу Землі пролетить "потенційно небезпечний" астероїд
11:32
Оновлено
На фото: пожежа в районі окупованого населеного пункту Чистякове на Донеччині після удару Сил оборони України
Сили оборони вдарили по Чонгарі, нафтобазі в Криму і Зуївській ТЕС
11:01
OPINION
Як нам стати енергостійкою країною
10:13
Джо Байден
"Найбільш корумпований президент в історії": Байден розкритикував Трампа на партійному заході
10:00
Ексклюзив
росія проти НАТО
Співпраця Північної Європи, Балтії та Центральної Європи формує новий центр НАТО, - Міхта
Більше новин