live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Міграційна служба відмовилась визнавати Саакашвілі біженцем в Україні. Документ


фото: REUTERS
Державна міграційна служба відмовила екс-голові Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем

Про це передає Еспресo.TV.

Державна міграційна служба відмовила екс-голові Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Керуючись ч. 4 статті 8 Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додатковоrо або тимчасового захистy", ДМС відмовила Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту особі без громадянства.

"Відповідно до ст. 8 закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" повідомляємо, що Вам, Саакашвілі Mixeiлу Ніколозовичv відмовлено в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, у зв'язку з очевидною необrрунтованістю заяви, а саме через відсутність обrрунтованих побоювань стати жертвою переслідувань за ознаками раси, віросповідання, національності, громадянства (підданства), належності до певної соціальної групи або політичних переконань та недоведеності загрози життю, безпеці чи свободі", - йдеться у повідомленні ДМС.


 

  • Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Міграційна служба відмовила екс-очільнику Одеської області Міхеїлу Саакашвілі у статусі біженця, тому його можуть екстрадувати.
  • Своєю чергою Саакашвілі заперечує заяву генпрокурора Юрія Луценка, стверджуючи, що має право перебувати в Україні, та заявляє, що міграційна служба ігнорує його звернення.
  • 24 жовтня Державна міграційна служба заявила, що Саакашвілі припустився помилок у написаній ним заяві про політичний притулок, а 25-го політик повідомив, що “нарешті” він отримав від АПУ документи щодо позбавлення його громадянства, необхідні для оскарження відповідного рішення у суді.

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати